Menu

Mio MiVue 786

Cechy produktu
  • Producent Mio 
Opis
Twój świadek na drodze
Nigdy nie wiesz kiedy będziesz potrzebować nagrania z trasy gdy jedziesz autem. Dość często okazuje się iż mądrzejemy po szkodzie. A wystarczy zainwestować w tą niewielką kameręposiadać święty spokój.

Kamera samochodowa MiVue 786 WIFI daje Ci pewność, że nikt na drodze Cię nie oszuka, a Twoje nagrania będą za każdym razem bezpieczne.

wspaniała jakość obrazu — transmisje na żywo
Kamera MiVue 786 WIFI ma czujnik optyczny Sony™ i obiektyw szerokokątny 140 stopni, aby nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości 1080p full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. To pozwala zarejestrować tablice rejestracyjne*, znaki drogowe czy inne detale na drodze, aby później wykorzystać nagrania do potwierdzenia swej wersji wydarzeń. Kamera nagrywa też genialnie w słabym oświetleniu.

Prosta obsługa — oszczędzasz czas
Model MiVue 786 WIFI został skonstruowany z myślą o prostocie. Starczy wsunąć kartę SD i podłączyć kamerę do zasilania w samochodzie, żeby rozpocząć nagrywanie razem z uruchomieniem silnika.

intuicyjne listy menu z sporymi ikonami na ekranie dotykowym usprawniają nawigację. Naprawdę łatwiej już być
nie może.

Łączność poprzez WIFI — szybki i bezprzewodowy przesył danych
Możesz prosto i prędko przesyłać pliki do aplikacji MiVue Pro na smartfon. W ten sposób stworzysz kopię zapasową swych nagrań, którą możesz bezpiecznie przechowywać w telefonie. Możesz także kreować transmisje na Facebook™*, żeby się dzielić wrażeniami z podróży na bieżąco.

zastosowanie bezprzewodowej transmisji danych po WIFI że aktualizacja kamery czy nowe oprogramowanie instaluje się bez potrzeby podłączania do komputera.

Funkcje bezpieczeństwa — prowadź bez strachu
Model MiVue 786 WIFI ma zaimplementowane alarmy bezpieczeństwa, które się aktualizują przez cały okres eksploatacji urządzenia.

W kamerze wynajdziesz dodatkowo ADAS, czyli nowoczesny system wspomagania kierowcy, który obejmuje układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu, układ ostrzegania przed kolizją z przodu i ostrzeżenie o przemęczeniu.

detektor wstrząsów wyłapuje nagłe zmiany ruchu czy kolizje, a także samoczynnie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu. Dzisiaj prowadzisz bezpiecznie, wiedząc, że kamera zbiera dowody za Ciebie.

zaimplementowany moduł GPS — rejestruje lokalizację i prędkość
Lokalizacja GPS i szybkość są zapisywane w każdym nagraniu; to ważny i przydatny dowód. Wyświetlanie szybkości na filmie możesz włączyć albo wyłączyć. Cały moduł GPS jest wbudowany w kamerę. W dodatku otrzymujesz dożywotnią aktualizacje baz fotoradarów, a także system informowania o nich w trakcie jazdy.

Wysoka jakość wykończenia — trwała kompozycja
Kamery MiVue posiadają solidne wykonanie, są ergonomiczne i zajmują mało miejsca. Są na tyle nieznaczne i niepozorne że w zostawione w aucie nie zwracają uwagi, a jeśli Ci potrzeba, możesz prędko schować ją w schowku.

Model MiVue 786 WIFI można wyposażyć opcjonalnie w kamerę tylną MiVue A20 (osobne akcesorium). Dzięki kamerze A20 nagrywanie obrazu odbywa się przed i za autem. W celu użycia videorejestratora w trybie parkingowym należy dokupić akcesorium Mio Smartbox, które dostarcza zasilanie choćby po wyłączeniu silnika w aucie.
• zastosowane WIFI – wysyłaj filmy na kanały społecznościowe, rób kopie zapasowe z filmów poprzez aplikacje MiVue w Twoim telefonie. Możesz także prowadzić transmisje na żywo przez Facebook™
• wyświetlacz dotykowy 2,7” (6,9 cm) — nieszablonowa łatwość użycia i instynktowna obsługa
• Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 — pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań.
• pokaźny kąt widzenia 140° — uchwyci każdy detal w krytycznych momentach
• Soczewka z przysłoną F1.8 — przekazuje więcej światła do czujnika, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
• Wysokiej jakości detektor optyczny Sony™ — dla osiągalnie najlepszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia
• Ostrzeżenia o fotoradarach — bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urządzenia*
• zastosowany moduł GPS — automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość i kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.
• zaawansowane systemy wspomagania kierowcy — FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
• 3– osiowy czujka G — nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
• Uchwyt obrotowy — możliwość przystępnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video
• Tryb parkingowy — aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu i/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
• Alarm przekroczenia prędkości — możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
• Dodawanie fotoradarów — możesz dodawać nowe fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
• Karta Micro SD™ — zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 128 GB objętości
* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu

informacje technologiczne:
- rozmiary: 87,8 x 52,2 x 31,9 (mm)
- Waga: 100 g
- Wielkość i typ wyświetlacza: ekran dotykowy 2,7 cala (16:9)
- Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1080p / 30 klatek na sekundę
- Szklana soczewka wysokiej jakości: 5G+1 IR
- Chipset DSP: AIT8328Q
- Format wideo:.MP4 (H.264)

Zawartość opakowania:
• Mio MiVue 786 WIFI
• Ładowarka samochodowa
• Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
• Podręcznik użytkownika (QSG).
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.