Menu

Mio MiVue 792

Cechy produktu

 • Producent Mio 
 • Przekątna ekranu 2.7 "
 • Nośnik karta microSD 

Opis

Koniec zmartwień za kierownicą
Dzisiejsze drogi nie są bezpieczne: zatłoczenie, pełne kierowców jadących zbyt momentalnie i zbyt nieuważnie. Rośnie ilość wypadków, dodatkowo pozorowanych, które posiadają na celu wyłudzenie odszkodowania. Dlatego wkracza do akcji nasz najlepszy model wideorejestartora MiVue 792.

videorejestrator który widzi w nocy prawie tak należycie jak noktowizor.

Jest to najistotniej innowacyjny model naszych kamer do auta. Dzięki wyjątkowo czytelnemu i ostremu obrazowi, ulepszonej jakości nagrań nocnych i szerokiemu kątowi widzenia idealnie uchwycisz wszystko co dzieje się na drodze.

użycie najwyższej klasy czujnika optycznego Sony Starvis o czułości wykraczającej poza widzialne spektrum światła aż pod zakres podczerwieni powoduje, że jakość nagrania jest zbliżona do obrazu z noktowizora jak w żadnej innej kamerze do auta. Obraz ma świetny kontrast i wysokie nasycenie kolorów, co ułatwia precyzyjny odczyt numerów rejestracyjnych. Nagrywanie i praca kamery rozpoczyna się zaraz po uruchomieniu silnika samochodu.

MiVue 792 rejestruje obraz Full HD 1080p z płynnością do 60 klatek na sekundę i kątem widzenia 140°.

wyekwipowana jest w najnowszy sensor optyczny STARVIS CMOS marki Sony, który zapisuje obraz lepiej aniżeli można aby było przypuszczać. W każdej sekundzie zapisywanych jest 60 klatek video w porównaniu ze typowymi 30 w innych rejestratorach przystępnych na rynku. Rewelacyjne rozwiązanie do najwyższej jakości nagrań video.

Rejestrator to jeszcze oszczędność. Udokumentowanie że kolizja nie powstała z Twojej winy sprawi że nie stracisz zniżek. Kamera ma postępowy wygląd który nieprzeciętnie wtapia się we wnętrze auta. Wygląd ten jednak nie rzuca się w oczy gdy pozostawimy kamerę w aucie. Wszystko wytworzone z myślą i bezpieczeństwie Ciebie i Twojego auta.

Chcesz się zbratać?
To proste. Dzięki zastosowanemu modułowi WIFI możesz scalić kamerę bezpośrednio ze swoim smartfonem. Nie musisz wkładać i wyjmować karty pamięci którą można zgubić. Wszystko możesz zrobić bezprzewodowo przy zastosowaniu aplikacji MiVue w swoim smartfonie. To najkorzystniejszy sposób na bezstresową jazdę: dzisiaj możesz mieć pewność, iż nagranie z całej trasy jest natychmiast zapisywane jeszcze w Twoim telefonie.

Bezpieczeństwo w głównej mierze

Wiemy, iż bezpieczeństwo na drodze ma dla Ciebie olbrzymie znaczenie. Dlatego nasza kamera MiVue 792 ma mnóstwo przeróżnych funkcji bezpieczeństwa. MiVue 792 zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (ADAS). Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają dodatkowe poczucie pewności. W sytuacji awaryjnej kamera MiVue 792 działa automatycznie. Gdy trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do bronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. W dodatku kamera MiVue 792 zastosowaną bazę fotoradarów aktualizowanych co miesiąc poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

Możliwość dostosowania do własnych potrzeb

MiVue 792 ma opcję instalacji dodatkowej, tylnej kamery A20. Dzięki temu rejestrować będzie to co dzieje się przed i za autem. Opcjonalnie możesz wyposażyć Mio MiVue 792 w akcesorium Mio Smartbox które pozwoli nagrywać kamerze przez bardzo długi czas i to bez włączonego silnika w aucie. Mowa oczywiście o trybie parkingowym. W razie wypadku rejestrator można szybko zdjąć i przełączyć do trybu zdjęć, by sfotografować szkodę. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, co jest wyjątkowo przydatnym narzędziem przy dokumentacji zdarzeń.

Funkcje:

 • Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS zagwarantuje szczegółowe nagrania, wspaniały kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki posiadają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań.
 • zastosowane WIFI nieskomplikowane przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue.
 • duży kąt widzenia 140° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki innowacyjnej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do czujnika, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia*
 • zastosowany moduł GPS automatycznie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • nowoczesne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
 • 3- osiowy sensor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość nietrudnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu i/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
 • Przełączanie do trybu fotografii używaj kamery samochodowej do gromadzenia dowodów z kolizji i zdarzeń. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, więc można określić precyzyjne miejsce dokumentacji.
 • Alarm przekroczenia prędkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości
 • Dodawanie fotoradarów możesz dodawać nowe fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemności

* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
** Wymaga ciągłego zasilania z Mio Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue 792 WIFI Pro
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
 • Podręcznik użytkownika (QSG)


EAN: 4710887989898
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N5480006
Rozdzielczość: Full HD 1080p
liczba klatek na sekundę: 60
Matryca: Sony Starvis
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - gratisowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia- FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)- Moduł GPS utomatycznie zapisuje Twoją lokalizacje na nagrywanym , a także inne atrybuty jak wysokość npm, współrzędne geograficzne, kierunek i prędkość jazdy. Nagrania które odtworzysz mogą lecz nie muszą zawierać tych danych dobór należy do Ciebie- obfity kąt widzenia 140° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki innowacyjnej optyce wysokiej jakości- zastosowany moduł WIFI dzięki niemu błyskawicznie I bez kabli prześlesz nagrania do telefonu komórkowego a potem do internetu (np. Facebook, YouTube) dzięki darmowej aplikacji MiVu- Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264. Pliki mają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań- Wysokiej jakości matryca STARVIS CMOS. Gwarantuje szczegółowe nagrania, idealny kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
typ kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: H.264/MPEG-4
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Złącza: miniUSB
Zasilanie: wbudowana bateria
Kolor: Czarny
rozmiary: 48.8 x 90.2 x 37.05 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.