Menu

Mio MiVue 798 DUAL

Cechy produktu

  • Producent Mio 
  • Przekątna ekranu 2.7 "

Opis

Prezentacja 3D: najkorzystniejsza jakość obrazu Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOSRejestrator MiVue 798 Dual jest wyekwipowany w wysokiej jakości czujka optyczny STARVIS CMOS, który gwarantuje świetny kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu.

Wysoka jakość nagrania ma stanowcze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy również przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.Wysoka jakość obrazu 2.5K QHD 1600pKamera MiVue 798 Dual, tworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości QHD czyli 2.5K.

Jej rzeczywisty kąt widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej = lepiej). W ciągu dnia i w nocy, kamera zarejestruje każdy detal, w tym tablice rejestracyjne*, a także ważne szczegóły na drodze.wspaniała łączność wbudowany moduł WiFiMożna od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie lub udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro.

Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon albo do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli posiadać pewność, że oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue 798 Dual jest za każdym razem aktualne, a szybkość transferu informacji maksymalna.Bezpieczeństwo jest najważniejsze GPS Ostrzeżenia o radarachDrogi zmieniają się, lecz to nie oznacza, iż Twoje urządzenie nie będzie za nimi nadążać.

Urządzenie MiVue 798 Dual zastosowane dane o radarach, które aktualizują przez cały okres eksploatacji urządzenia.Rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz zaimplementowany moduł GPSW przeciwieństwie do innych kamerek samochodowych dostępnych na rynku, GPS znajduje się wewnątrz urządzenia, dzięki temu nie jest wymagane przyłączanie zewnętrznych sprzętów.

W każdym nagraniu rejestrowana jest Twoja prędkość i lokalizacja. Zapis prędkości można włączyć albo wyłączyć.tworzona dla Twojego bezpieczeństwa innowacyjne systemy wspomagania kierowcyMiVue 798 Dual progresywne systemy wspomagania kierowcy (ADAS).

Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają uzupełniające poczucie pewności.Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-SensorW sytuacji awaryjnej kamera MiVue 798 Dual działa samoczynnie.

Gdy trzyosiowy czujka wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. Detektor ma wielostopniową regulacje czułościzwiązać go do Twoich potrzeb.

Nagrywaj cały czas w trybie postojowymDzięki najnowocześniejszej technologii urządzenia serii MiVue 798 Dual aktywują się samoczynnie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu. Dzięki czemu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem.

Wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu.Połączenie stylu i jakościDzięki wytrzymałej konstrukcji, kamerka MiVue 798 Dual jest poręczna i trwała. Kompaktowe urządzenie nie tylko zajmuje mało miejsca na przenidej szybie, lecz może być także swobodnie przechowywane w schowku samochodowym.Kompletny zestaw w komplecie kamera MiVue A30Urządzenie MiVue 798 Dual jest dostarczane z wewnętrzną, tylną kamerą MiVue A30.

Kamera MiVue A30 stanowi uzupełnienie kamery głównej, rejestrując detale za autem.Funkcje Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS zapewnia szczegółowe nagrania, rewelacyjny kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu Nagrywanie 2.5K QHD 1600p w technologii H.264 pliki mają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań zaimplementowane WIFI proste przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu danych obfity kąt widzenia do 150° uchwyci kazdy detal w krytycznych momentach dzieki technologii szerokiego zakresu dynamiki Szklana optyka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu.

Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach niezależna od automatycznej regulacja zezwala na ręczne przypasowanie poziomu jasności GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach zastosowana baza fotoradarów z zastrzeżonym systemem inteligentnych ostrzeżeń.

Urządzenie w dynamiczny sposób analizuję odległości i szybkości zbliżania się do radaru. Baza bezpłatne aktualizacje przez cały okres eksploatacji urządzenia zastosowany moduł GPS automatycznie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek.

Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy zaawansowane systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) i Stop&Go ( że pojazd przed nami ruszył) 3- Osiowy G-detektor nagrywa kierunek i siłę przeciążenia Uchwyt obrotowy możliwość nieskomplikowanego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo zezwala na także zamocowanie na pionowej szybie.

Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu, a także/lub wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks.

128 GB pojemności Funkcje kamera tylna Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 pliki posiadają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań Wysokiej jakości czujnik optyczny Sony dla realnie najkorzystniejszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia wielki kąt widzenia 140° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach Szklana optyka z przysłoną F1.8 jaśniejsze i wyraźniejsze nagrania choćby w słabym oświetleniu Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach niezależna od automatycznej regulacja zezwala na ręczne przypasowanie poziomu jasności Metalowy korpus trwała i lekka obudowa niewielkich wymiarów Uchwyt przyklejany taśmą 3M montaż uchwytu nie powoduje trudności Matryca: Kamera Przednia: F1.8 Kamera Tylna: F1.8 Sony premium STARVIS CMOS Funkcje specjalne: 3-Osiowy G-sensorZasilanie: 240mAhAkcesoria w komplecie: Mio MiVue 798 Kamera tylna Mio MiVue A30 z Instrukcja obsługi (QSG) uchwytem mocowanym taśmą Ładowarka samochodowa kabel USB, 7 metrów Uchwyt mocujący kabel rozgałęźny wymiary: 90.2 x 48.8 x 37.05 mm 46 x 42 x 32 mm Pozostałe cechy:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.