Menu

Mio MiVue 798

Cechy produktu
  • Producent Mio 
  • Nośnik karta microSD 
Opis

najkorzystniejsza jakość obrazu - Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS Rejestrator MiVue™ 798 jest wyekwipowany w wysokiej jakości sensor optyczny STARVIS CMOS, który zagwarantuje genialny kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, choćby w słabym oświetleniu.

Wysoka jakość nagrania ma stanowcze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy również przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania. Wysoka jakość obrazu - 2.5K QHD 1600p Kamera MiVue™ 798, wykonana z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości QHD czyli 2.5K.

Jej rzeczywisty kąt widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej = lepiej). W ciągu dnia i w nocy, kamera zarejestruje każdy szczegół, w tym tablice rejestracyjne*, a także ważne detale na drodze.

znakomita łączność - wbudowany moduł WiFi Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue™ Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon lub do komputera nigdy nie było łatwiejsze.

Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli mieć pewność, że oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue™ 798 jest zawsze aktualne, a szybkość transferu informacji maksymalna. Rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz - wbudowany moduł GPS W przeciwieństwie do innych kamerek samochodowych przystępnych na rynku, GPS znajduje się we wnętrzu urządzenia, dzięki temu nie jest wymagane przyłączanie zewnętrznych urządzeń.

W każdym nagraniu rejestrowana jest Twoja prędkość i lokalizacja. Zapis prędkości można włączyć albo wyłączyć. Bezpieczeństwo jest najważniejsze - GPS Ostrzeżenia o radarach Drogi zmieniają się, ale to nie oznacza, że Twoje urządzenie nie będzie za nimi nadążać.

Urządzenie MiVue™ 798 zastosowane dane o radarach, które aktualizują przez cały okres eksploatacji urządzenia. Wykonana dla Twojego bezpieczeństwa - zaawansowane systemy wspomagania kierowcy MiVue™ 798 innowacyjne systemy wspomagania kierowcy (ADAS).

Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają uzupełniające poczucie pewności. Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-czujka w sytuacji awaryjnej kamera MiVue™ 798 działa samoczynnie.

Gdy trzyosiowy sensor wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do bronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. Sensor ma wielostopniową regulacje czułościzbratać go do Twoich potrzeb.

Nagrywaj cały czas w trybie postojowym Dzięki najnowocześniejszej technice urządzenia kolekcji MiVue™ 798 aktywują się automatycznie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu. Dzięki czemu dowody są gromadzone, nawet gdy jesteś poza pojazdem.

Wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu. P...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.