Menu

Mio MiVue 798

Cechy produktu

 • Producent Mio 
 • Przekątna ekranu 2.7 "

Opis

najlepsza jakość obrazu Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS

Rejestrator MiVue 798 jest wyekwipowany w wysokiej jakości detektor optyczny STARVIS CMOS, który gwarantuje perfekcyjny kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma zasadnicze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy też przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

Wysoka jakość obrazu 2.5K QHD 1600p
Kamera MiVue 798, stworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości QHD czyli 2.5K. Jej rzeczywisty kąt widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej = lepiej). W ciągu dnia i w nocy, kamera zarejestruje każdy szczegół, w tym tablice rejestracyjne* i ważne szczegóły na drodze.

wspaniała łączność zastosowany moduł WiFi
Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon lub do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli posiadać pewność, że oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue 798 jest zawsze aktualne, a szybkość transferu danych maksymalna.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze GPS Ostrzeżenia o radarach
Drogi zmieniają się, lecz to nie oznacza, iż Twoje urządzenie nie będzie za nimi nadążać. Urządzenie MiVue 798 zastosowane informacje o radarach, które aktualizują poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

Rejestruje lokalizację i prędkość jeśli tylko tego chcesz zastosowany moduł GPS
W przeciwieństwie do innych kamerek samochodowych dostępnych na rynku, GPS znajduje się we wnętrzu urządzenia, dzięki temu nie jest wymagane podłączanie zewnętrznych urządzeń. W każdym nagraniu rejestrowana jest Twoja szybkość i lokalizacja. Zapis prędkości można włączyć albo wyłączyć.

stworzona dla Twojego bezpieczeństwa nowoczesne systemy wspomagania kierowcy
MiVue 798 progresywne systemy wspomagania kierowcy (ADAS). Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają uzupełniające poczucie pewności.

Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-sensor
w przypadku awaryjnej kamera MiVue 798 działa automatycznie. Gdy trzyosiowy detektor wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do bronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. Sensor ma wielostopniową regulacje czułościskonsolidować go do Twoich potrzeb.

Połączenie stylu i jakości
Dzięki wytrzymałej konstrukcji, kamerka MiVue 798 jest poręczna i trwała. Kompaktowe urządzenie nie tylko zajmuje mało miejsca na przenidej szybie, ale może być także luźno przechowywane w schowku samochodowym.

Funkcje

 • Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS gwarantuje szczegółowe nagrania, wspaniały kontrast i jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie 2.5K QHD 1600p w technologii H.264 pliki mają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań
 • zastosowane WIFI nietrudne przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app
 • Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu informacji
 • obfity kąt widzenia do 150° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki
 • Szklana optyka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej
 • Wartość EV regulowana w 7 ustawieniach niezależna regulacja pozwala na ręczne dostosowanie poziomu jasności
 • GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach wbudowana baza fotoradarów z opatentowanym systemem inteligentnych ostrzeżeń. Urządzenie w dynamiczny sposób analizuję odległości i prędkości zbliżania się do radaru. Baza bezpłatne aktualizacje poprzez cały okres eksploatacji urządzenia
 • zaimplementowany moduł GPS automatycznie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy
 • progresywne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) oraz Stop&Go ( iż pojazd przed nami ruszył)
 • 3- Osiowy G-czujnik nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość nietrudnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video pozwala na także zamocowanie na pionowej szybie.
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu oraz/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB obszerności

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.