Menu

Mio MiVue 812

Cechy produktu
  • Producent Mio 
Opis

rewelacyjnie płynne nagranie, idealny obraz i opcja Wi-Fi dla maksymalnego bezpieczeństwa

  • Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS
  • Wysoka wartość przysłony F1.8
  • Full HD 1080P 60 klatkach/s
  • Dok rodzaju QuickClick i dostosowywany kąt obiektywu
  • Ostrzeżenia GPS o fotoradarach
  • Pozycjonowanie GPS
  • Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem

Mio Night Vision
Dzięki innowacyjnej technologii Mio Night Vision wykorzystaniu systemów ulepszania obrazu i zaimplementowaniu tylko trwałych, szklanych soczewek videorejestratory Mio zapewniają płynny obraz w rewelacyjnej jakości.

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości
AVG
MiVue 812 pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru, wskazuje ograniczenia prędkości oraz dostarcza informacji o Twojej przeciętnej szybkości na mierzonym odcinku. Ta prekursorska funcja Mio ochroni Cię przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie prędkości.

Nagrywanie w Full HD/60 lub 1440p/30
videorejestrator nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p (Full HD) przy 60 klatkach na sekundę, co oznacza niezwykłą płynność obrazu. Urządzenie pozwala także nagrywać w wyższej rozdzielczości 1440p z szybkością 30 klatek na sekundę.

Obiektyw z przesłoną F1.8 i szklaną optyka
Dzięki F1.8 do obiektywu dociera więcej światła, co gwarantuje wysoką jakość i pełnię detali na nagraniu nawet w trakcie słabego nasłonecznienia.

szeroki rzeczywisty kąt widzenia
Szerokokątny obiektyw bez martwej strefy (140 poziomów) to pokaźniejsza przestrzeń przed nami zarejestrowana na nagraniu z wideorejestratora.

Pozycjonowanie GPS
zastosowany moduł GPS w wybranych modelach z linii rejestruje lokalizację, kierunek, prędkość i współrzędne geograficzne (na życzenie użytkownika). Dzięki temu uzyskujesz pakiet informacji dotyczących przejechanej trasy. Następnie przy użyciu aplikacji MiVue Manager możesz wyświetlić ją w Google Maps.

Tryb parkingowy
Urządzenie lokalizuje ruch w polu widzenia kamery i początkuje nagrywanie w trakcie Twojej nieobecności w samochodzie. Ta funkcja to doskonałe rozwiązanie na zatłoczone parkingi pod domem lub centrum handlowym.

3-osiowy detektor przeciążeń
W trybie nagrywania zintegrowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów z wielostopniową regulacją (G-Shock czujka) uruchomi się i zapisze kierunek jazdy na diagramie falowym. Dowiesz się z niego, skąd nadeszło uderzenie i jak do niego doszło.

Ostrzeżenia o fotoradarach
Urządzenie MiVue 812 wbudowane informacje o fotoradarach, które aktualizują się raz w miesiącu, za darmo, przez cały okres eksploatacji urządzenia. Jedź bezpiecznie i zaoszczędź pieniądze.

Kompatybilny z tylną kamerą MiVue A30 i A50
Urządzenie jest kompatybilne z wewnętrzną, tylną kamerą MiVue A30 lub A50, która rejestruje obraz za pojazdem. Kamerę MiVue A30/A50 trzeba zakupić osobno.


Pozostałe właściwości
sensor przeciążeń: Tak Obsługa kart pamięci: Tak (Zalecana karta microSD klasy 10 o objętości do 128 GB) Zakres temperatur pracy: -10° to +60° C Bateria: 240mAh Obsługuje tylną kamerę: Opcjonalnie (MiVue A30/MiVue A50) Mio Smartbox Hardwire Kit: Opcjonalnie Ostrzeżenie przed fotoradarami: Tak Tryb parkingowy: Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem: Tylko z czujnikiem wstarząsów i uderzeń G czujka, Inteligentny tryb parkingowy: czujnik ruchu, wstrząsów i uderzeń (*Wymaga SmartBox, który nie jest częścią zestawu.) Desktop: MiVue Manager
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.