Menu

Mio MiVue 818

Cechy produktu
  • Producent Mio 
Opis

MiVue 818
wspaniale płynne nagranie, bezbłędny obraz i opcja WIFI/Bluetooth dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Materiał dowodowy nie do podważenia
wideorejestrator nagrywa materiał w dzień i w nocy. Nagrania są rejestrowane w jakości 2K / 1440p o szerokim kącie widzenia 140°, co umożliwia zapisania każdego szczegółu podczas jazdy.

Kryształowo czysty obraz video choćby przy pokaźnych szybkościach
Full HD 1080P 60 klatkek/s
MiVue 818 zapewnia nagrywanie materiałów filmowych Full HD 1080P z prędkością 60 klatek/s. W porównaniu z prędkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwojona gęstość zapisu informacji, umożliwia uzyskanie obrazu wideo o wyjątkowej szczegółowości i płynności choćby w trakcie nagrywania przy pokaźnych prędkościach.

Zintegrowane WIFI
wykonywanie w czasie rzeczywistym kopii zapasowej do smartfona i aktualizacji OTA
Zintegrowane WIFI wykonuje w czasie rzeczywistym synchronizację materiału filmowego ze smartfonem. Oprogramowanie sprzętowe i bazę fotoradarów można prosto aktualizować przez OTA (bezprzewodowo), gwarantując stałą aktualność urządzenia.

wbudowany Bluetooth

  • Pobierz Dziennik Przebiegu za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro i ustaw wymaganą strefę czasową do wygenerowania raportu o przebiegu, a następnie wyślij plik na przypisane konto e-mail.
  • Dzięki nowej funkcji Znajdź mój pojazd, MiVue 818 zapamiętuje pozycję GPS. Połącz się z kamerą przez moduł Bluetooth i zlokalizuj swój samochód. System wymaga sygnału GPS, a także modułu Bluetooth

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem szybkości
Oblicznie pozostałego czasu, dystansu średniej prędkości
MiVue 818 przedstawia dystans, a także czas w sekundach do zbliżającego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości i dostarcza informacji o Twojej przeciętnej szybkości na mierzonym odcinku.

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości
Ta nowatorska funkcja Mio zapobiegnie przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie prędkości.
Ograniczenie prędkości: po przekorczeniu dozwolonej prędkości włączy sie czerwona dioda

  • Pozostały czas (sekundy)
  • Średnia prędkość
  • Pozostały dystans

Ostrzeżenia GPS o fotoradarach
opatentowana funkcja Mio Smart Alert
Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o pokaźnych prędkościach, użytkownik będzie za każdym razem wiedział, jak błyskawicznie może jechać. Ciesz się darmową aktualizacją bazy fotoradarów*.

*Z wyjątkiem krajów takich jak Francja, Szwajcaria, Łotwa, Estonia, Rumunia, Turcja i Niemcy.

Pozycjonowanie GPS
samoczynna kalibracja czasu/lokalizacji
Dzięki zintegrowanemu pozycjonowaniu GPS, MiVue 818 zapisuje szybkość jazdy (zapis może być także wyłączony), dokładną lokalizację i czas. Zagwarantuje także samoczynną kalibrację czasu i lokalizacji, nawet po okresie braku aktywności.

Inteligentny tryb parkingowy
Gdy silnik jest wyłączony, Mio 818 automatycznie przełączy się w tryb parkingowy. Przy wykryciu ruchu kamera zacznie samoczynne nagrywanie dzięki wbudowanemu czujnikowi. Sprawi to że będziesz zbierać ewentualne dowody jeszcze podczas postoju, gdy nie przebywasz w aucie.

*Wymaga SmartBox III, który nie jest częścią zestawu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.