Menu

Mio MiVue 826

Cechy produktu
  • Producent Mio 
Opis

Główne cechy: wspaniale płynny obraz choćby przy sporych prędkościach, nagrywanie 60 kl/sec, w rozdzielczości Full HD Obsługa formatu HDR – Jasny i wyraźny obraz w każdych warunkach oświetleniowych technologia Mio™ Night Vision Aktywny uchwyt Mio™ QuickClick – nieskomplikowany montaż i zdejmowanie regulowane nachylenie obiektywu zezwala na dopasowanie do rozmiaru pojazdu Rzeczywisty kąt widzenia 150° zastosowane Wi-Fi, obsługa poprzez aplikację przenośną MiVue Pro Pasywny tryb parkingowy, podtrzymywany przez baterię do 48h Wykrywanie poruszeń przez czujnik przeciążeń G-sensor Opis towaru: Mio Mivue 826 Wifi GPS Dok rodzaju QuickClick i dostosowywany kat obiektywu Niewielkich rozmiarów i o wielkim kącie działania rejestrator jazdy, można dyskretnie wpasować za lusterkiem wstecznym, nawet w większych i wyższych pojazdach z pionową szybą.

Dzięki montażowi w aktywnym uchwycie, rejestrator można wyjąc, przy każdym opuszczaniu samochodu. Kryształowo czysty obraz video nawet przy obszernych prędkościach MiVue™ 826 zagwarantuje nagrywanie materiałów filmowych Full HD 1080P z szybkością 60 klatek/s, przy rzeczywistym kącie widzenia 150°.

W porównaniu z prędkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwojona gęstość zapisu informacji, pozwala na uzyskanie obrazu wideo o nieszablonowej szczegółowości i płynności nawet podczas nagrywania przy wielkich szybkościach.

Pozycjonowanie GPS – samoczynna kalibracja czasu/lokalizacji Dzięki zintegrowanemu pozycjonowaniu GPS, MiVue™ 826 zapisuje prędkość jazdy (zapis może być także wyłączony), precyzyjną lokalizacje i czas.

zagwarantuje także samoczynną kalibracje czasu i lokalizacji, nawet po okresie braku aktywności. Ostrzeżenia GPS o fotoradarach – zastrzeżona funkcja Mio Smart Alert Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o obszernych prędkościach, użytkownik będzie za każdym razem wiedział, jak momentalnie może jechać.

bezpłatne aktualizacje informacji o fotoradarach przez cały czas eksploatacji urządzenia. Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem Dzięki trybowi parkingowemu podtrzymywanemu bateryjnie do 48 godzin w stanie gotowości (48 godzinny czas podtrzymania zależy od liczby uruchomień i temperatury), nagrywanie zaczyna się samoczynnie po wykryciu drgań i może być długo podtrzymywane dzięki wewnętrznej baterii.

Tryb parkingowy pasywny działa do 48 godzin lub do +- 10 uruchomień kamery w tym trybie (w zależności od naładowania baterii). Tryb parkingowy pasywny jest aktywowany za pomocą czujnika wstrząsów (w tym trybie kamera nie aktywuje nagrania z czujnika ruchu) Przy zastosowaniu stałego zasilania Mio Smartbox, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym do 36h - nagrania w tym trybie aktywowane są jednocześnie z czujnika ruchu jak i z czujnika wstrząsów.

Zintegrowane WIFI – realizowanie w czasie rzeczywistym kopii zapasowej do smartfona i aktualizacji OTA Zintegrowane WIFI wykonuje w czasie rzeczywistym synchronizacje materiału filmowego ze smartfonem. Oprogramowanie sprzętowe i bazę fotoradarów można łatwo aktualizować przez OTA (bezprzewodowo), zapewniając stałą aktualność urządzenia.

Główne właściwości: wymiar wyświetlacza: 2.7" Rozdzielczość nagrywania: Full HD 1920 x 1080 / 60 fps, Full HD 1920 x 1080 / 30 fps, Full HD 1920 x 1080 / 30 fps HDR, HD 1280 x 720 / 30 fps Przesłona: F1.8 Format nagrywania:.AVI (H.264) Kąt widzenia optyki: 150° (rzeczywisty) Nagrywanie dźwięku: Tak WiFi: Tak wbudowany GPS: Tak detektor przeciążeń: Tak Obsługa kart pamięci: Tak (Zalecana karta microSD™ klasy 10 o objętości do 256 GB) Zakres temperatur pracy: -10° to +60° C Bateria: 240mAh Wysokość (mm): 62.3 Szerokość (mm): 87.5 Grubość (mm): 42 Waga (gr): 101.9 Mio Smartbox Hardwire Kit: Opcjonalnie Pozycjonowanie GPS: Tak Ostrzeżenie przed fotoradarami: Tak Zatrzymaj się i jedź: Tak System opuszczenia pasa ruchu (LDWS): Tak System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS): Tak ekran w trybie HUD / informacyjnym: Tak Przypomnienie o włączeniu świateł: Tak Alert zmęczenia kierowcy(FA): Tak Tryb jazdy eco: Tak Tryb parkingowy: Passive Powered Parking Mode, Smart Parking Mode Nagrywanie zdarzeń: Tak Balans bieli (EV): Tak fotografie z koordynatami GPS: Tak Tryb zdjęcia: Tak samoczynne uruchomienie: Tak sensor wstrząsu: Tak Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów: Tak Alert przekroczenia szybkości: Tak Smartphone App: MiVue™ Pro Desktop: MiVue™ Manager Aktualizacja OTA: Tak Format+: Tak komplet zawiera: Mio MiVue™ 826 Uchwyt aktywny Ładowarka samochodowa Statyczna naklejka na okno Skrócona instrukcja obsługi

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.