Menu

Mio MiVue C440

Cechy produktu
  • Producent Mio 
Opis

videorejestrator MIO MiVue C440 Nagrywanie w Full HD (1080p) wideorejestrator MIO MiVue C440 videorejestrator nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p (Full HD) w prędkości 30 klatek dzieki cemu nie umknie Ci żaden szczegół.

Pliki zapisywane są na karcie pamięci z użyciem technice H.264, co zapewnia znakomitą jakość przy możliwie niepokaźnym rozmiarze. Na dodatek wideorejestrator zapewnia szczegółowe nagrania, doskonały kontrast, a także jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu.

znaczny rzeczywisty kąt widzenia Szerokokątny obiektyw bez martwej strefy (130 stopni) to obszerniejsza przestrzeń przed nami zarejestrowana na nagraniu z wideorejestratora MIO MiVue C440. Na dodatek urządzenie ma autorską technikę wspomagająca nagrania nocne - Mio Night Vision Pro.

Dzięki przesłonie o wartości nie większej niż 2.0, zaimplementowaniu szklanego, czterowarstwowego obiektywu z zaimplementowanym filtrem IR i zaimplementowanego oprogramowania, wideorejestratory Mio zapewniają płynny obraz w idealnej jakości.

Funkcjonalność Po prostu podłącz urządzenie do źródła zasilania i ruszaj w trasę. Videorejestrator MIO MiVue C440 gwarantuje łatwość obsługi dzięki intuicyjnemu menu i opisanym na ekranie przyciskom. W dodatku w trybie nagrywania zintegrowany, trzyosiowy detektor wstrząsów (G-Shock czujka) uruchomi się i zapisze kierunek jazdy na diagramie falowym.

Dowiesz sie z niego, skąd nadeszło uderzenie i jak do niego doszło. W dodatku 13 poziomów regulacji umożliwia ręczne przeprowadzenie korekty ekspozycji obrazu czyli ustawienia jego jasności. Podsumowanie videorejestrator MiVue™ C440 zagwarantuje nagrywanie tworzyw filmowych Full HD 1080p z szybkoscia 30 klatek/s, przy rzeczywistym kącie widzenia 130°.

Autorska technika Mio Night Vision Pro połączona z wysokiej jakości sensorem STARVIS marki Sony umożliwia uzyskanie obrazu video o wyjątkowej szczegółowości i płynności choćby w trakcie nagrywania w slabych warunkach oświetlenia.

Urządzenie jest małe, dzięki czemu pełni swoją funkcję bez rozpraszania kierowcy, zaś duży 3-calowy wyświetlacz gwarantuje komfort w trakcie użytkowania.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.