Menu

Mio MiVue C540

Cechy produktu

  • Producent Mio 
  • Przekątna ekranu 2 "

Opis

Prezentacja 3D: Bezproblemowe nagrywanie w jakości Full HD Wysokiej jakości czujka optyczny SonyKamera MiVue C540 ma jeden sensor optyczny Sony i obiektyw szerokokątny 130° poziomów, by nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości 1080p full HD z prędkością 30 klatek na sekundę.

To pozwala zarejestrować tablice rejestracyjne, znaki drogowe czy inne detale na drodze, by później zastosować nagrania do potwierdzenia swojej wersji wydarzeń. Używanie sensorów Sony i niskiej przysłony że rejestrowany po zmroku obraz jest idealnej jakości.Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-SensorCzujnik wstrząsów wykrywa nagłe zmiany ruchu czy kolizje oraz automatycznie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i bronione przed nadpisaniem.Nagrywaj cały czas w trybie postojowymDzięki najnowocześniejszej technologii urządzenia serii MiVue C540 aktywują się automatycznie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu.

dzięki czemu dowody są gromadzone, choćby gdy jesteś poza pojazdem. Wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu.nieduży i stylowyNasza kamerka jest nieduża, smukła i konkretnie skonstruowana. Jej minimalne rozmiary nie zabierają widoczności poprzez przednią szybę, a brak połyskujących elementów że można ją spokojnie zostawić w aucie bez zwracania niepotrzebnej uwagi.Prosta obsługa automatyczne uruchamianie kamery i nagrywaniaModel MiVue C540 został skonstruowany z myślą o prostocie.

wystarczy wsunąć kartę SD i podłączyć kamerę do zasilania w samochodzie, żeby rozpocząć nagrywanie razem z uruchomieniem silnika.Funkcje wyświetlacz 2,0" unikatowa łatwość wykorzystania i intuicyjna obsługa Wysokiej jakości czujnik optyczny Sony dla możliwie najlepszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki posiadają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań spory kąt widzenia 130° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki technice szerokiego zakresu dynamiki Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu.

Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej Wartość EV dostosowywana w 7 ustawieniach niezależna regulacja zezwala na ręczne przypasowanie poziomu jasności 3- Osiowy czujnik G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np.

uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu Uchwyt obrotowy możliwość przystępnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video Zastosuj tryb foto video rejestrator może zostać użyty gdy tylko tego chcesz jako aparat cyfrowy.

Jeśli potrzebujesz nagle wykonać zdjęcie które może potem posłużyć za dowód to kamera MiVue ma taką funkcję Karta MicroSD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB objętości Współpraca z kamerką tylną kamera tylna przystępna opcjonalnie Mio MiVue Manager udostępniaj swoje nagrania dzięki aplikacji komputerowej MiVue Manager (Windows/MAC) Matryca: F 1.8Funkcje specjalne: 3-Osiowy G-sensorZasilanie: 240mAhAkcesoria w pakiecie: Mio MiVue C540 Ładowarka samochodowa Uchwyt mocujący Instrukcja obsługi (QSG) wymiary: 62.2 x 51 x 36.9 mmPozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.