Menu

Mio MiVue C588T Dual

Cechy produktu
 • Producent Mio 
Opis

Mio Mivue C588T DUAL (przednia i tylna kamera)

 • perfekcyjne nagrania nocne i pełny zapis z przedniej i tylnej kamery
 • Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS
 • Rozdzielczość nagrywania Full HD 1080p
 • Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości
 • Ostrzeżenia GPS o fotoradarach
 • Nagrywaj cały czas w trybie postojowym

wspaniałe nagrania choćby przy niewielkiej ilości światła
Wysokiej jakości Matryca: Sony premium STARVIS CMOS

Rejestrator MiVue C588T kamera przednia jest zaopatrzony w wysokiej jakości czujka optyczny STARVIS CMOS, który gwarantuje perfekcyjny kontrast, a także jasną i bogatą kolorystykę, choćby w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma zasadnicze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy także przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.
*STARVIS is a trademark of Sony Corporation

Zachowaj każdy szczegół
Full HD 1080p/30 klatek/sek

Rejestrująca obraz w rozdzielczości Full HD 1080p, kamerka samochodowa zapisuje wszystkie ważne detale Twojej podróży. Dzięki obiektywowi o kącie 140° możesz być pewny, że każdy moment Twojej jazdy zostanie uchwycony.

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem szybkości
Kalkulacja pozostałego czasu, dystansu przeciętnej prędkości

MiVue C588T przedstawia dystans i czas w sekundach do zbliżającego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie szybkości, a także dostarcza danych o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku.

Ostrzeżenia GPS o fotoradarach
opatentowana funkcja Mio Smart Alert

Dzięki ostrzeganiu w ustalonej odległości i funkcji Smart Alert do wczesnego alarmowania o obszernych szybkościach, użytkownik będzie zawsze wiedział, jak momentalnie może jechać. Ciesz się gratisową aktualizacją bazy fotoradarów*.
* Z wyjątkiem krajów takich jak Francja, Szwajcaria, Łotwa, Estonia, Rumunia, Turcja i Niemcy.

Nagrywaj cały czas w trybie postojowym
Dzięki najnowocześniejszej technologii urządzenia kolekcji MiVue C588T aktywują się samoczynnie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu. Dzięki temu dowody są gromadzone, choćby gdy jesteś poza pojazdem. Wymaga SmartBox III, który nie jest częścią zestawu.

MiVue Manager

 • Odtwarzanie filmów w jakości Full HD - instynktowny interfejs pozwala na wygodne oglądanie nagranych materiałów.
 • Udostępnianie nagrań - umożliwia udostępnianie nagranych tworzyw wideo na portalach społecznościowych.
 • Trasa przejazdu na Google Maps - Ślad GPS nagranej trasy można obejrzeć w Google Maps
 • Uporządkowanie tworzyw wideo - Porządkowanie nagranych tworzyw video według rodzaju i daty rejestracji ułatwia ich oglądanie.
 • Analiza kierunku poruszania się pojazdu - prezentuje kierunek poruszania się pojazdu i sił / przeciążeń na niego oddziałujących. Wszystko jest zsynchronizowane z nagranym materiałem video.

Funkcje specjalne
czujka przeciążeń wbudowana SuperCap Pozycjonowanie GPS Ostrzeżenie przed fotoradarami Custom Speedcam Smartalert Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem szybkości wyświetlacz w trybie HUD / informacyjnym Tryb parkingowy Nagrywanie zdarzeń Balans bieli (EV) fotografie z koordynatami GPS automatyczne uruchomienie sensor ruchu Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Alert przekroczenia szybkości Desktop: MiVue Manager
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.