Menu

Mio MiVue J60

Cechy produktu
 • Producent Mio 
Opis

Nagrywanie video w wysokiej jakości Full HD
Kamera MiVue J60, wytwarzana z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości Full 1080p HD z prędkością 30 kl./s. Jej kąt widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej=lepiej). W każdej sekundzie zapisywanych jest 30 klatek video, co gwarantuje wyraźny, czytelny i bezdyskusyjny materiał.

świetna łączność wbudowany moduł WiFi
Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon lub do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli mieć pewność, że oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue J60 jest zawsze aktualne, a szybkość transferu informacji maksymalna.

wbudowany moduł GPS rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz
W każdym nagraniu są rejestrowane ważne informacje takie jak lokalizacja GPS i szybkość jeśli tylko tego chcesz. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów dostępnych aktualnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się w środku urządzenia. Aby zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy szybkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną prędkość na drodze.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki nowoczesnym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue J60 przechodzi w tryb parkingowy samoczynnie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu
pojazdu albo dojdzie do uderzenia (przeciążenie). Dzięki temu dowody są gromadzone, choćby gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność iż ktoś nad nim czuwa - to właśnie kamera Mio.

Ukryta na przedniej szybie, nie odwraca uwagi kierowcy
Specjalna budowa rejestratora MiVue J60 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak żeby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

Bezpieczeństwo z reguły kamera ostrzega przed zagrożeniami
Rejestrator MiVue J60 został wyposażony w informacje o fotoradarach, dzięki temu za każdym razem wiesz, jak prędko możesz jechać i w którym miejscu powinieneś zwolnić. Baza danych radarów jest darmowa i dożywotnia poprzez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue J60 ma funkcję głosowego ostrzegania o zbliżaniu się do fot radaru i przekroczeniu szybkości, więc zawsze się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnić.

wyprodukowana dla Twojego bezpieczeństwa progresywne systemy wspomagania kierowcy

Dzięki innowacyjnym i wbudowanym w kamerkę systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kamera ma systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy i Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-detektor

Nagła zmiana w ruchu albo nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek lub wjechanie autem w dziurę: gdy zaimplementowany, trzyosiowy czujka wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje samoczynnie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) Twoje nagrania dowodowe są bezpieczne. Co ważne czułość czujnika przeciążeń można przypasować do swoich potrzeb.

Funkcje:

 • zarys który nie zwraca uwagi osób postronnych specjalna kompozycja powodująca że kamera staje się prawie niewidoczna w aucie.
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki mają mniejszy wymiar bez utraty jakości nagran.
 • zastosowane WIFI przystępne przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej albo udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.*
 • pokaźny kąt widzenia 150° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki zaawansowanej, szklanej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, żeby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatne aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urządzenia**
 • wbudowany moduł GPS automatycznie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość i kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.
 • zaawansowane systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu), a także Stop&Go ( że pojazd przed nami ruszył).
 • 3- osiowy czujka G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia.
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu oraz/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia prędkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu prędkości.
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB obszerności.
 • Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu informacji.
 • Komunikaty głosowe kamera sygnalizuje głosowo o wszelkiego typu ostrzeżeniach, by kierowca nie odrywał wzroku od drogi
 • Udostępnianie oraz transmisja wideo na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się że lokalne prawo umożliwia takie działania.

** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. *** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Kamera Mio MiVue J60
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący
 • Instrukcja obsługi (QSG)


EAN: 5420027527864
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N6060007
Rozdzielczość: Full HD 1080p
ilość klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 150 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Nie
GPS: Tak
Funkcje specjalne: wbudowane WIFI Ostrzeżenia o fotoradarach 3 - osiowy czujka G (przeciążeń) nowoczesne systemy wspomagania kierowcy(ADAS) Komunikaty głosowe Zatrzymaj się i jedź System opuszczenia pasa ruchu (LDWS) System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS) Przypomnienie o włączeniu świateł Alert zmęczenia kierowcy(FA) Tryb parkingowy Nagrywanie zdarzeń Balans bieli (EV) automatyczne uruchomienie Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Alert przekroczenia prędkości
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Akcesoria w pakiecie: Kamera Mio MiVue J60 Ładowarka samochodowa Uchwyt mocujący Instrukcja obsługi (QSG)
Kolor: Czarny
Waga: 79 g
rozmiary: 38.8 x 100 x 34 mm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.