Menu

Mio MiVue M760D

Cechy produktu
  • Producent Mio 
  • Nośnik karta microSD 
Opis

Rejestrator motocyklowy MIO MiVue M760D motocycle dual camera, Sony Starvis, GPS czujka STARVIS™ Sony w przedniej i tylnej kamerze z technologią Mio™ Night Vision Pro Wysokiej klasy STARVIS™ CMOS rozszerza czułość kamery MIO MiVue M760D na światło; gdy nagrywanie ma miejsce w przestrzeni wyjątkowo słabo oświetlonej, natężenie naturalnego światła będzie zwiększone czterokrotnie względem charakterystycznych technologii.

STARVIS™ jest firmowany znakiem towarowym Sony. Obszerniejsza przesłona udoskonaloną jakość nagrań nocnych pokaźniejsza przesłona z matrycą CMOS rozszerza liczba wprowadzanego światła i potęguje jasność podczas nagrywania nocą za pomocą MIO MiVue M760D.

Zatem tablice rejestracyjne będą łatwiejsze do indetyfikacji - co za tym idzie, powiększy się bezpieczeństwo! Wysokiej jakości nagrania w Full HD wyprodukowany, aby uchwycić każdy moment, MiVue™ M760D gwarantuje nagrywania Full HD 1080p w 30 klatkach na sekundę co czyni je wiarygodnymi źródłami dowodowymi w przypadku kolizji.

Przycisk do zatrzymania funkcji nadpisania pliku przez multifunkcyjny panel sterowania, prosty dostęp do przycisku zapewni natychmiastowe uruchomienie funkcji broniącej nasze pliki przed nadpisaniem.

w sytuacji kolizji zastosowany w MIO MiVue M760D czujnik przeciążeń uruchomi automatyczny zapis nagrania zawierającego ponadto 5 sekund przed wypadkiem.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.