Menu

Navitel CR 900

Cechy produktu
  • Producent Navitel 
  • Nośnik karta SD 
Opis
Navitel CR900 - i wszystko jasne!
Twój najkorzystniejszy asystent na drodze

NAVITEL CR900 to kompaktowy videorejestrator, który zaopatrzono w sensor optyczny Sony Exmor i ekran o rozdzielczości 2.7"

znaczny kąt obiektywu

Urządzenie nagrywa materiał video w rozdzielczości Full HD, w 30 klatkach na sekundę z użyciem popularnego standardu kompresji video H.264. Kąt widzenia obiektywu wynosi 120° poziomów. NAVITEL CR900 obsługuje karty microSD o pojemności do 64 GB.

Tryb parkingowy

Jeśli videorejestrator jest podłączony do stałego źródła zasilania, zapoczątkuje nagrywanie samoczynnie po włączeniu zapłonu. Progresywny tryb parkingowy w NAVITEL CR900 lokalizuje ruch w polu widzenia i rozpoczyna nagrywanie, gdy samochód jest zaparkowany, a kierowca jest nieobecny.

Ochrona nagrań

NAVITEL CR900 wyposażono w detektor przeciążeń G-sensor, który namierza nagłe przyspieszenie, hamowanie lub kolizję. Materiał zostaje zapisany automatycznie na karcie pamięci.

Mapy w prezencie

Każdy użytkownik w pakiecie z urządzeniem dostaje voucher z kluczem licencyjnym, do zastosowania w aplikacji Navitel Navigator. Licencja obejmuje mapy 47 krajów. Klucz można aktywować na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android i jest ważny poprzez 365 dni od daty aktywacji.

Videorecenzja:

Dokumentacja:
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.