Menu

Navitel MSR 700

Cechy produktu
  • Producent Navitel 
  • Przekątna ekranu 2 "
  • Nośnik karta microSD 
Opis

Dlaczego klient potrzebuje videorejestratora NAVITEL?

Dowód w sytuacji nieszczęśliwego zdarzenia – kamery Navitel nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem, ale też stworzone są do tego, żeby zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. Wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem, jak i po nim.

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z wideorejestratora Navitel stanowić może dowód w sprawie o np. Próbę wyłudzenia odszkodowania również ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem, gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka MSR700.

Główne mocne strony:

Dzięki zaimplementowanemu sensorowi optycznemu Aptina AR0330 urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

wyświetlacz 2’’ w technologii IPS o rozdzielczości 900x240 pikseli – oferuje łatwość i prędkość obsługi urządzenia.

Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najlepszej technice kompresji obrazu H.264 zapewnia najkorzystniejsze cechy nagrania i odtwarzania przy minimalnym wymiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zastosowano szerokokątny (170°) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie.

progresywny tryb parkingowy - urządzenie namierza ruch w polu widzenia kamery i zaczyna nagrywanie podczas Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki postępowemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest wyjątkowo dobrą jakością i wyrazistością szczegółów.

Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do objętości 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najlepszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom - pozwala na wspaniałe zbliżenia w każdej sytuacji.

Urządzenie niezwykle czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości.

Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie samoczynnie uruchamia się i początkuje nagrywanie (pod warunkiem, że zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

Wytrzymała i niepodatna pokrywa produkowana ze stali sprawi, iż Navitel MSR 700 Full HD urozmaici wnętrze każdego samochodu.

nowoczesny sensor przeciążeń (G-czujnik)

zaimplementowany akumulator umożliwia wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie zdjęć z wypadków lub innych zdarzeń na drodze.

W komplecie występuje ergonomiczny uchwyt, który zagwarantuje maksymalną przyczepność, choćby w trakcie realizowania gwałtownych i nieoczekiwanych manewrów.

Dodatkowa licencja nawigacyjna na smartfon lub tablet z mapą Polski, na okres 12 miesięcy.

towar
firma
Kod producenta
MSR700
EAN
8594181740395
ekran Optyka Funkcje technologiczne
Karta microSD
Micro SD/SDHC
automatyczne nagrywanie
automatyczne włączenie
Data i czas nagrywania
G-czujnik
Nagrywanie w pętli
Tryb nocny
5V DC
Akumulator
Złącza
Mini USB
USB
atrybuty Matrycy Wyposażenie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.