Menu

Navitel NR 200

Cechy produktu

  • Producent Navitel 
  • Nośnik karta microSD 

Opis

videorejestrator Full HD NAVITEL NR200 NV
Lekki i kompaktowy

NAVITEL NR200 NV to videorejestrator Full HD z wysokiej jakości sensorem optycznym, który zezwala na nagrywanie szczegółowych filmików. W pakiecie znajdują się potrzebne akcesoria do zamontowania kamery w samochodzie.

Wysokiej jakości video

NAVITEL NR200 NV nagrywa materiały video w perfekcyjnej jakości zarówno w dzień, jak i w nocy, przy słabym oświetleniu. Dzięki sensorowi SC2363 (night vision) i soczewce z 4-warstwowym szkłem, obraz pozostaje jasny i precyzyjny.

Bezpieczne przechowywanie plików

NAVITEL NR200 NV nagrywa w rozdzielczości Full HD 30 kl./s, w najlepszej technice kompresji obrazu H.264. Wszystkie filmy zapisywane są w trybie pętli na karcie microSD o obszerności do 64 GB.

Asystent na drodze

NAVITEL NR200 NV zaimplementowany G-detektor, który broni i zachowuje widoczne nagrania na wypadek nagłego przyspieszenia, hamowania czy kolizji. Jeżeli urządzenie podłączone jest do stałego źródła zasilania, zacznie nagrywać automatycznie po włączeniu zapłonu.

Bonus – licencja Navitel Navigator

Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem dostają voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który zezwala na zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy.


Jak to wygląda w praktyce - sprawdź poniżej

Wersja nocna przystępna w linku -> KLIKNIJ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.