Menu

Navitel R1050

Cechy produktu
  • Producent Navitel 
Opis

wyświetlacz NAVITEL R1050 wyekwipowano w ekran o przekątnej 1,2'', o uniwersalnych proporcjach 16:9. Zaimplementowany mikrofon zapewnia wysoką jakość nagrywanego dźwięku. Dodatkowy moduł GPS zapisuje informacje o przebiegu trasy.

Urządzenie obsługuje karty microSD do 64GB. Funkcje Z pomocą tego urządzenia użytkownik nie tylko nagra wysokiej jakości video,w dodatku otrzyma ostrzeżenia przed kamerami ulicznymi, a także informację dotyczącą prędkości jazdy.

Oprogramowanie umieszczone w wideorejestratorze R1050 to połączenie funkcjonalności 3 urządzeń – kamery samochodowej, cyfrowego prędkościomierza oraz informatora GPS. Nietrudny montaż NAVITEL R1050 posiada samoprzylepny uchwyt na taśmę 3M, który można stabilnie zamontować na przedniej szybie samochodu, a także podpiąć kamerę przy pomocy uchwytu magnetycznego.

umożliwia to obracanie jej o 360°. Dzięki temu urządzeniu można nagrywać ważne wydarzenia z przodu lub wnętrza samochodu, uchwycić siedzenie pasażera, a nawet drzwi boczne kierowcy. Fotoradary dane o fotoradarach posiadają na celu ostrzegać użytkownika o istniejących ograniczeniach prędkości.

Po uruchomieniu funkcji ekran rejestratora wyświetla aktualną prędkość i czas na czarnym tle. W obszarze pracy urządzenia znajdują się dane takie jak: aktualna szybkość, ikona fotoradaru, pasek postępu ruchu w obszarze fotoradaru, a także dystans do fotoradaru.

Inteligentny system informacyjny jest aktywowany 450 metrów przed kamerą lub niebezpieczeństwem. Kiedy pojazd zbliża się do tego punktu, użytkownik dostaje sygnał dźwiękowy. Łączność dedykowana aplikacja Wi-Fi pozwala na na połączenie kamery ze smartfonem, personalizację ustawień i sformatowanie karty microSD.

Użytkownik może również skorzystać z odtwarzania filmów na ekranie urządzenia przenośnego w czasie rzeczywistym....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.