Menu

Navitel R250

Cechy produktu
  • Producent Navitel 
Opis

videorejestrator NAVITEL R250 DUAL Asystent na drodze NAVITEL R250 DUAL to kompaktowy videorejestrator wyposażony w dodatkową kamerę tylną. Nagrywanie w rozdzielczości FULL HD 1920x1080/30fps i jedna z najbardziej skutecznych technologii kompresji obrazu - H.264 gwarantują wysoką jakość wideo przy niedużym wymiarze pliku.

Wysoka jakość nagrywania w nocy NAVITEL R250 DUAL został wyposażony w czujka GC2053 (night vision), szklaną optykę, a kąt widzenia wynosi 140°. Filmy pozostaną szczegółowe w trakcie nagrywania w słoneczny dzień jak i przy słabym oświetleniu.

Dwie kamery W komplecie NAVITEL R250 DUAL znajduje się kamera tylna, którą można zamontować za pomocą taśmy 3M. Pozwoli ona uchwycić wszystko co dzieje się na drodze. Innowacyjny tryb parkingowy - urządzenie wyłapuje ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie w trakcie Twojej nieobecności w samochodzie (pod warunkiem, że jest zapewniony stały dopływ zasilania do urządzenia).

Ochrona ważnych plików wideorejestrator NAVITEL R250 DUAL zastosowany czujka przeciążeń (G-sensor), który jest aktywowany w sytuacji zderzenia albo nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany w trakcie wypadku i zabezpiecza go w celu późniejszego wykorzystania.

Bonus – licencja Navitel Navigator Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem NAVITEL R250 DUAL dostają voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który umożliwia zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.