Menu

Navitel R300

Cechy produktu
  • Producent Navitel 
  • Nośnik karta microSD 
Opis

kąt widzenia 140° czujnik K9GSensor i czujnik ruchu obsługa kart do 64 GB dane o fotoradarach cyfrowy prędkościomierz. Videorejestrator Navitel R300 GPS to kamera samochodowa, która skupia w sobie cechy videorejestratora, cyfrowego szybkościomierza i informatora GPS.

To progresywne urządzenie pozwalające na wysokiej jakości zapis przebiegu jazdy. Niezastąpiony w przypadku wyjaśniania niełatwych sytuacji na drodze, sporów z innymi kierującymi, nowoczesnań mandatowych albo odszkodowawczych.

wideorejestrator Navitel R300 GPS został wyekwipowany w progresywny czujnik GC2053 ( Night Vision ) i 4-warstwowe szkło soczewki, dzięki temu jakość nagrań pozostanie wysoka choćby przy słabym oświetleniu, zapewniając wysokiej jakości filmy w Full HD (1920x1080), nagrywając 30 kl./s.

Dzięki zaimplementowanemu odbiornikowi GPS, a także aktualnej bazie informacji, kierowca otrzymuje pokaźne dane o fotoradarach, potencjalnie ryzykownych miejscach, a także obiektach usługowych. Inteligentny system zapewnia wizualne i dźwiękowe powiadomienia, które ostrzegają na 450m przed fotoradarem albo innym obostrzeniem na drodze.

Kąt obiektywu 140° pozwala zarejestrować wszystko, co dzieje się na drodze przed samochodem, włącznie z sąsiednimi pasami ruchu i poboczem. Opcja wykrywania ruchu i nagrywanie video nawet po zaparkowaniu samochodu poprzez kierowcę tryb parkingowy Cyfrowy szybkościomierz i czujnik ruchu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.