Menu

Navitel R450

Cechy produktu
  • Producent Navitel 
Opis

videorejestrator Navitel R450 NV Twój główny asystent na drodze NAVITEL R450 NV to postępowa, kompaktowa kamera samochodowa, nagrywająca wysokiej jakości video, w rozdzielczości Full HD (1920 × 1080).

Wszystkie materiały są zapisywane na karcie microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. Ulepszone nagrywanie nocą czujka optyczny GC2053 (Night Vision) i szklana optyka gwarantują szczegółowe wideo i fotografie, choćby w warunkach słabego oświetlenia, a to wszystko dzięki wideorejestratorowi Navitel R450 NV.

Kąt widzenia 130° NAVITEL R450 NV został wyposażony w wysokiej jakości optykę, która odpowiada za krystaliczne i szczegółowe nagrania. Kąt widzenia obiektywu wynosi 130°, co pozwala uchwycić w kadrze nie tylko drogę przed samochodem, lecz także sąsiednie pasy ruchu.

szybkość nagrywania to 30 kl/s. Superkondensator zastosowany w kamerze Navitel R450 NV superkondensator powiększa bezusterkowość i stabilność kamery, podtrzymując jej zasilanie bez względu na czynniki zewnętrzne (np.

upał, mróz), czy również gdy zasilanie zostanie wyłączone w trakcie wypadku. Zastosowany G-czujka detektor przeciążeń (G-detektor) jest aktywowany w sytuacji zderzenia albo nagłego manewru. Urządzenie Navitel R450 NV zapisuje materiał nagrany w trakcie wypadku i zabezpiecza go przed nadpisaniem na karcie pamięci, w celu późniejszego użycia.

Bonus – licencja Navitel Navigator Wszyscy użytkownicy Navitel R450 NV wraz z urządzeniem uzyskują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który pozwala na zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.