Menu

Navitel R600

Cechy produktu

  • Producent Navitel 
  • Przekątna ekranu 2.0 "
  • Nośnik karta microSD 
  • Funkcje detektor ruchu 
  • Złącza mini USB 
  • Kąt widzenia 170 °
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis

Navitel R600 - rejestrator drogowy Navitel R600 to kamera wyposażona w procesor NT96650 który jest także użytkowany w kamerach pokaźnie droższych - kamera rejestruje obraz w doskonałej jakości zarówno w ciągu dnia jak i w nocy, obraz jest szczegółowy i dokładny.

Dzięki niedużym rozmiarom prosto zamontować go w sposób utrudniający dostrzeżenie z zewnątrz, przyklejany do szyby uchwyt na dwustronną taśmę 3M pozwoli na pewne zamontowanie na szybie pojazdu. Uchwyt ma sprytny system wypinania kamery - kamerę można wypiąć samą albo z baterią zintegrowaną z uchwytem w zależności od potrzeb.

przewód ładowania wpinany jest w dwójnasób - w kamerę lub w uchwyt. Wpięcie w uchwyt proste wypięcie kamery bez baterii z samochodu bez konieczności szarpania się z kablami. Kilka powodów dlaczego warto posiadać wideo rejestrator niepodważalny dowód w w razie wypadku czy stłuczki ustalenie sprawcy i brak świadków nie jest już problemem wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych poprzez innych kierowców i możliwość nagrania niespodziewanych zdarzeń Navitel R600 to nowy towar na rynku, dzięki zaimplementowaniu procesora NT96650 zagwarantuje genialną jakość rejestrowanego obrazu, jest konkurencją dla kamer w przedziale do 400zł ale dzięki niższej cenie i tym samym "składnikom" uzyskujemy produkt bezkonkurencyjny.

Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i szykowne wykończenia. Niewiele znacząca i bezusterkowa, instynktowna obsługa. Specyfikacja Navitel r600: czujka optyczny SONY ekran 2" w technologii IPS o rozdzielczości 900x240 Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/ 30fps Szerokokątny obiektyw 170 Dzięki zaimplementowanemu Sensorowi optycznemu SONY urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

wyświetlacz 2 " w technologii IPS o rozdzielczości 960x640 pikseli – oferuje łatwość i prędkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najlepszej technice kompresji obrazu H.264 zagwarantuje najlepsze właściwości nagrania i odtwarzania przy małym rozmiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zaimplementowano szerokokątny (170) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie. Nowoczesny tryb parkingowy - urządzenie wyłapuje ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie w trakcie Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki progresywnemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest nad wyraz prawidłową jakością i wyrazistością szczegółów. Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do obszerności 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najlepszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom -pozwala na świetne zbliżenia w każdej sytuacji. Urządzenie niezwykle czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie automatycznie uruchamia się i początkuje nagrywanie (pod warunkiem, że zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

zaawansowany czujnik przeciążeń (G-sensor). Zastosowany akumulator pozwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie fotografii z wypadków lub innych zdarzeń na drodze W zestawie występuje funkcjonalny uchwyt, który zagwarantuje maksymalną przyczepność, choćby podczas realizowania gwałtownych i nieprzewidzianych manewrów FILM Z KAMERY NAVITEL R600

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.