Menu

Navitel R700

Cechy produktu
  • Producent Navitel 
Opis
Navitel R700 GPS Dual - bezusterkowy rejestrator samochodowy z GPS!
Niezastąpiony asystent na drodze

NAVITEL R700 GPS DUAL to wielofunkcyjna kamera samochodowa, która skupia w sobie parametry modeli prędkościomierza oraz informatora GPS.

nadzwyczajna jakość obrazu

NAVITEL R700 GPS DUAL detektor optyczny SONY IMX307 (night vision) i 4-warstwowe szkło soczewki. Kąt widzenia obiektywu wynosi 170°.

GPS

Dzięki zastosowanemu odbiornikowi GPS oraz aktualnej bazie danych, kierowca uzyskuje pokaźne dane o fotoradarach, potencjalnie ryzykownych miejscach i punktach kontrolnych.

asygnowana aplikacja na smartfon/tablet

Aplikacja Navitel DVR Center umożliwia oglądanie w czasie rzeczywistym tworzyw zarejestrowanych przez urządzenie, zmianę ustawień kamery oraz zapisanie wideo na smartfonie lub tablecie. Dzięki niej użytkownik łatwo udostępni nagrania w mediach społecznościowych i wyśle je mailem.

Dwie kamery

W pakiecie znajduje się oporna na wilgoć kamera cofania, którą można zamontować do ramki tablicy rejestracyjnej.

Ochrona ważnych plików

Kamera NAVITEL R700 GPS DUAL wbudowany sensor przeciążeń (G-sensor), który chroni nagrane pliki w razie kolizji, gwałtownego włączenia lub ograniczenia.

Bonus - licencja Navitel Navigator

Wszyscy korzystają wraz z obsługiwanym kuponem z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który musi zainstalować aplikację Navitel Navigator z mapami 43 państw członkowskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy.

Dokumentacja:
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.