Menu

Navitel RS2 Duo

Cechy produktu
  • Producent Navitel 
  • Przekątna ekranu 2 "
Opis

Do kamery samochodowej Navitel RS2 DUO możesz dokupić dopełniającą, 12-miesięczną licencję na nawigację samochodową Navitel Navigator tylko za złotówkę! Kamera samochodowa Navitel RS2 DUO w pigułce Ciesz się nagraniami wysokiej jakości dzięki markowym przetwornikom optycznym Sony STARVIS.

Nagrywaj wnętrze pojazdu w dodatku w całkowitej ciemności dzięki doświetleniu diodami IR. Kamera samochodowa Navitel RS2 DUO to nieprzeciętny dobór dla kierowców prowadzących przewóz osób (np. Taksówki, busy itp.), jednak widok z wnętrza to dodatkowa ochrona przydatna dla każdego użytkownika.

Łatwo zasilaj i wypinaj kamerę, poprzez magnetyczny, aktywny uchwyt mocujący. Zabezpieczaj nagłe zdarzenia dzięki G-Sensorowi. Sprawdź szczegółowy opis funkcjonalny Jakość nagrań videorejestrator nagrywa filmy w rozdzielczości 1920x1080p przy 30fps równocześnie z kamery przedniej, jak i wewnętrznej.

Nagrania znamionują się korzystną czytelnością kluczowych części. Testowe nagrania z kamery Navitel RS2 DUO wyszukasz na asygnowanej playliście na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch$700v=V9bLZzrP7Oc&list=PLWb1jIrvNpnboXvfBEunUZ3j2sKrFjaEF https://youtu.be/yvWk6b2gzIg https://youtu.be/V9bLZzrP7Oc ascetyczne pliki video Pobierz bezkompromisowe pliki video skopiowane bezpośrednio z kamery Navitel RS2 DUO i zobacz rzeczywistą jakość obrazu bez wpływu stratnej kompresji video stosowanej przez serwis YouTube: Pobierz bezkompromisowe pliki video wideorejestratora Navitel RS2 DUO.

Kamera wewnętrzna z diodami IR Dzięki modułowi wewnętrznemu z diodami światła podczerwonego możliwe jest nagrywanie wnętrza pojazdu nawet w całkowitych ciemnościach. Kamera wewnętrzna znaczne pole widzenia po części obejmujące dodatkowo boki pojazdu.

Rozwiązanie takie będzie przydatne również w monitorowaniu parkingowym, czy przy ustaleniu przebiegu wydarzeń, które miały miejsce w ruchu drogowym. Zawartość zestawu Kamera samochodowa Navitel RS2 DUO Ładowarka samochodowa z kątowym wtykiem micro-USB z kablem o długości ok.

3,5 metra Aktywny uchwyt mocujący z samoprzylepną taśmą dwustronną Zapasowa naklejka samoprzylepna przewód do transmisji informacji z wtykiem mini-USB o długości ok. 80cm. Oprócz transmisji danych przewód pozwala wykorzystać videorejestratora w roli kamery internetowej.

Instrukcja obsługi Voucher z kodem licencji nawigacji Navitel na 1 rok Ściereczka do obiektywów Polska dystrybucja i gwarancja Kamera Navitel RS2 DUO w naszej ofercie pochodzi z oficjalnej dystrybucji producenta i jest objęta 24-miesięczną gwarancją (12 miesięcy w sytuacji zakupów na fakturę VAT) udzielaną i realizowaną Polsce.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.