Menu

Prido I7 PRO

Cechy produktu
  • Producent Prido 
Opis

drobny wideorejestrator który detektor optyczny Sony i nagrywa w Full HD.Korzyści: Dzięki modułowi WiFi zaimplementowanemu w kamerę Prido uzyskasz dostęp do Twoich nagrań z poziomu smartfona. Wystarczy darmowa aplikacja działająca na wszelkich modnych systemach mobilnych i możesz zapomnieć o kablach albo wyjmowaniu karty microSD w celu udostępnienia albo przekopiowania Twoich plików.

Wysokiej jakości sensor optyczny SONY Starvis imx291 powiększa ilość światła pochłanianego przez kamerę Prido, a tym samym znacząco polepsza doświetlenie, a także jakość zarejestrowanego materiału. Choćby filmy nagrywane nocą będą wyraźne i pełne odcieni.

Niezależnie od tego, czy w trakcie nagrania masz przed sobą intensywne źródło światła, czy również ciemność system WDR kamery Prido ustabilizuje zakres oświetlenia i sprawi,śladowe elementy obrazu, takie jak tablice rejestracyjne, będą korzystnie widoczne.

6-warstwowa, szklana soczewka obiektywu Prido to gwarancja prawidłowo naświetlonych oraz przejrzystych materiałów wideo. Szklana optyka urządzenia gwarantuje dużo ulepszoną jakość, niżeli tanie zamienniki z tworzyw sztucznych.

Dzięki funkcji zapisu filmu w pętli nie musisz zaopatrywać się w kartę pamięci o nad wyraz dużej obszerności. Nawet wtedy, gdy zabraknie miejsca na microSD kamera Prido skasuje najstarszy z zapisanych plików i zapisze nowy na jego miejscu....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.