Menu

Tracer Mobi Mirror V2 PRO

Cechy produktu
  • Producent Tracer 
Opis

Tracer MobiMirror FHD V2 PRO Twój niezastąpiony towarzysz podróży

wideorejestrator Tracer MobiMirror FHD V2 Pro pomoże Ci poczuć się na drodze jeszcze bezpieczniej niż dotychczas. Urządzenie Tracer MobiMirror przyda się nie tylko do nagrywania atrakcyjnych tras i widoków,zwykle jako dowód w razie wypadku i innego zdarzenia drogowego. Spory ekran o przekątnej 5 cali w dodatku upraszcza wykorzystywanie.

wyśmienity obraz w wysokiej jakości Full HD

Kamera zarejestruje wypadek, stłuczkę lub nieodpowiedzialne zachowanie innego użytkownika drogi. A to wszystko w wysokiej rozdzielczości Full HD, każdy szczegół będzie wyraźnie widoczny niezależnie od pory dnia lub warunków atmosferycznych, dzięki temu jeszcze lepiej zabezpieczysz się przed nieuczciwymi użytkownikami drogi. Videorejestrator Tracer MobiMirror to Twój osobisty świadek na drodze.

Wsparcie podczas parkowania

Urządzenie Tracer MobiMirror przy pomocy załączonej tylnej kamery umożliwi także obserwowanie tyłu samochodu w trakcie cofania, co może okazać się pomocne na przykład podczas ryzykownego parkowania w ciasnym miejscu. Wideorejestrator Tracer MobiMirror nagrywa obraz o szerokości 170 stopni, natomiast tylna - 120 stopni, dzięki czemu wszystko przed i za autem będzie wyraźne i prawidłowo widoczne.

Funkcja wykrywania zdarzeń

Niezaprzeczalnym atutem urządzenia Tracer MobiMirror jest także G-detektor reagujący na przeciążenia powstałe wskutek stłuczki, nierówności na drodze albo wypadku. Wyposażony w taki czujka wideorejestrator w razie niebezpiecznego zajścia zabezpieczy nagranie przed skasowaniem. Na dodatek obraz w kamerze jest nagrywany w pętli, co oznacza, że nigdy nie zabraknie Ci miejsca na karcie pamięci.

szybki i komfortowy montaż

wideorejestrator Tracer MobiMirror jest prostą w konstrukcji nakładką pasującą na standardowe lusterko samochodowe. Dzięki temu ekspresowo i bez komplikacji zamontujesz kamerę w swym aucie. Kamera nagrywa na kartę pamięci microSD i kompresuje filmy w lubianym kodeku H.264. Tracer MobiMirror FHD V2 Pro to niezastąpiony towarzysz każdej Twojej podróży


Funkcje specjalne
Wysokiej jakości obraz Full HD. Dwie kamery: przednia i tylna - to dwa razy większy obszar nagrywania i więcej dowodów w razie niebezpiecznego zdarzenia podczas podróży. Detektor wykrywania zdarzeń G-czujka. Nieskomplikowany montaż kamera w formie nakładki na lusterko samochodowe.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.