Menu

Viofo A129 Duo GPS

Cechy produktu

  • Producent Viofo 

Opis

KAMERA SAMOCHODOWA VIOFO A129-G DUO DUAL Z GPS Nowość 2018r. Model VIOFO A129 DUO w wersji z GPS to pierwsza kamera producenta VIOFO nagrywająca równocześnie obraz przód i tył, zastosowano super jasny obiektyw F1.6, a także dwa razy przetwornik SONY STARVIS - to tak, jakby nabyć dwie kamery A119S + A119S-G za ponad 1000zł, do tego dochodzi oszczędność związana z zakupem tylko 1 karty pamięci!

Kamera została wyposażona w moduł WIFI pracujący w dwóch zakresach 2,4GHz, a także 5GHz, kamerą można sterować przy pomocy aplikacji o nazwie VIOFO przystępnej na iOS i Android. Do tego kamera zaopatrzona została w Bluetooth pozwalający (mniej więcej w połowie lipca 2018r) na dokupienie przycisku zabezpieczającego nagranie.

PREZENTACJA video: FullHD prawdziwa rozdzielczość 1920x1080p genialnej jakości nagrania osiągalne są przez połączenie 3 części wysokiej jakości w należycie zgraną całość! procesor NTK96663 2x sensor Sony STARVIS jasna i ostra optyka F1.6 stosowny wybór wysokiej klasy składników pozwala zapewnić obraz idealnej jakości w niemal każdych warunkach oświetleniowych!

NAGRANIA Z KAMERY: Najwyższa jakość nagrywania w dzień z przodu i z tyłu Najwyższa jakość nagrywania w nocy z przodu i z tyłu najkorzystniejsza matryca SONY STARVIS z systemem "noktowizji" PRZÓD + TYŁ Super duży kąt widzenia Najwyższa jakość VIOFO A129-G DUO - pierwsza kamera DUAL od VIOFO Specyfikacja technologiczna rozmiary Zawartość zestawu

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.