Menu

Xiaomi 70Mai Dash Cam 1S

Cechy produktu

  • Producent Xiaomi 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 

Opis

 Kamera samochodowa Xiaomi 70mai Smart Dash Cam 1S Xiaomi 70mai Smart Dash Cam 1S z łącznością z Wi-Fi i świetną jakością nagrań wyśmienita jakość nagrań video Kamera samochodowa Xiaomi 70mai Dash Cam 1S pozwala na nagrywanie w rozdzielczości 1920 x 1080p Full HD.

Kąt widzenia sprzętu jest równy aż 130 stopniom, dzięki temu możesz nagrywać duże kadry z wykorzystaniem jednej kamerki. W konstrukcji produktu zaimplementowano matrycę Sony IMX323, zapewniającą jego wysoką produktywność, a także przysłonę f/2.2.

Udostępniaj nagrania w czasie rzeczywistym Kamera posiada możliwość łączenia z siecią Wi-Fi. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest w stanie strumieniować nagrywane klipy w czasie rzeczywistym, udostępniając je bezpośrednio w mediach społecznościowych.

asygnowana aplikacja producent zadbał o stworzenie asygnowanej aplikacji kompatybilnej z kamerą samochodową Xiaomi 70mai Dash Cam. Jest ona dostępna równocześnie w systemie operacyjnym Android, jak i iOS. Przy pomocy aplikacji 70mai Dash Cam jesteś w stanie kontrolować nagranie i zarządzać jego ustawieniami z użyciem smartfona.

dodatkowo umożliwia: przeglądanie nagrań znajdujących się na karcie pamięci oglądanie obrazu z kamery na żywo zmianę ustawień kamery formatowanie karty pamięci Budowa Kamera Xiaomi 70mai Dash Cam 1S została stworzona z materiałów pozwalających na pracę w temperaturze od -20˚C do 60˚C.

Długość kabla zasilającego wynosi aż 3,5 metra, dzięki temu możesz podłączyć go do dowolnego źródła. Nagrywanie z dźwiękiem Xiaomi 70mai Dash Cam 1S została wyposażona w mikrofon pozwalający na nagrywanie klipów wraz z dźwiękiem.

Możesz włączyć albo wyłączyć tę funkcję w ustawieniach sprzętu. Mikrofon umożliwia w dodatku uruchamianie nagrywania przy pomocy wypowiadanych komend. Ładowanie w samochodzie Akumulator litowo-jonowy o pojemności 240 mAh umieszczony w konstrukcji kamery można ładować przy pomocy załączonej ładowarki samochodowej lub typowego kabla USB.

To, jaki kabel wybierzesz zależy wyłącznie od Twoich aktualnych potrzeb. Obrotowy uchwyt konstrukcja Xiaomi 70mai Dash Cam 1S została produkowana z myślą o swobodnym obracaniu urządzenia w celu ustawienia najodpowiedniejszego kadru.

Uchwyt jest nie tylko prosty w obsłudze, lecz także umożliwia utrzymanie kamery w jednostajnej pozycji. Model Xiaomi 70mai Dash Cam 1S został zaprojektowany z myślą typowo o rejestrowaniu trasy w trakcie jazdy samochodem, konieczne okazało się wyposażenie go w wytrzymały klej pozwalający na zrównoważone umieszczenie na szybie.

zastosowany klej jest niepodatny na wysokie temperatury, dzięki temu możesz zostawić swoje auto w pełnym słońcu bez obawy o kamerę. Mocowanie jest szczególnie trwałe, jednocześnie nie uszkadzając szyby. Dioda LED na około przycisku powiadamiająca o bieżącym stanie nagrywania Zielony: normalne nagrywanie Niebieski: kamera po...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.