Menu

Xiaomi 70Mai Dash Cam A400

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
  • Przekątna ekranu 2 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
Opis

wideorejestrator 70mai A400

Kamery samochodowe pojawiły się już w latach 80. XX wieku. Pierwotnie były skromnym gadżetem o prostym wyglądzie, stosowanym w policji w celu powiększenia bezpieczeństwa. Aktualnie zyskały dużą popularność wśród kierowców na całym świecie. 70mai A400 to innowacyjne urządzenie, które wyglądem przypomina nieco kieszonkowy aparat, przystępny w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych. Kamera samochodowa pewnością stanie na wysokości zadania osób, które poszukują dobrego stosunku ceny do jakości oraz prekursorskich rozwiązań technicznych. 70mai A400 to niepokaźna kamera o pokaźnych możliwościach i zaletach użytkowych. Proponuje rozdzielczość 1440p, dwukanałowe nagrywanie, monitorowanie parkingu, niezwykle prawidłową widoczność w nocy oraz bezpieczeństwo i wygodę w trakcie codziennej jazdy.

Będzie czuwać nad Twoim bezpieczeństwem

Kamera 70mai A400 wyposażona została w efektywny sensor optyczny GC4653, który pozwala uzyskać obraz w jakości QHD w rozdzielczości aż 1440p. Obraz jest niesłychanie ostry, a kolory perfekcyjnie odwzorowane, dzięki czemu bez problemu można odczytać numery tablic rejestracyjnych mijanych pojazdów. Kamera pracuje jednakowo dobrze w dzień, jak i w nocy, co z całą pewnością pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia (145 stopni) kamera pokrywa aż 3 pasy na jezdni, co eliminuje ryzyko tego, iż jakiekolwiek zdarzenie na drodze umknie jej uwadze. Jeśli zdarzy Ci się niewielka kolizja, dostarczy Ci taki dowód, który z pewnością pomoże wyjaśnić wszelkie sporne kwestie.

Zapewni dobrej jakości obraz nawet nocą

Kamera samochodowa 70mai A400 zaopatrzona została w technologię WDR (Wide Dynamic Range), która automatycznie dopasowuje poziom ekspozycji do oświetlenia. Tryb nocny działa w niej bez zarzutu, a obraz nie traci jakości, kiedy oświetlenie jest słabsze albo kontrast większy. Przesłona o jasności F2.0 przyciąga więcej światła, co wyśmienicie rozjaśnia ciemniejsze scenerie. Nie musisz obawiać się o to, że nocą kamera będzie pracować gorzej, a ważne zdarzenie umknie jej uwadze.

Będzie pracować samoczynnie i podkreśli się inteligencją

Urządzenie od firmy 70mai w zarysie kompaktowego aparatu uruchamia się samoczynnie, wraz ze startem silnika samochodu. Nie musisz pamiętać o tym, żeby włączyć go ręcznie. Kamera jest naprawdę inteligentna – zapisuje nagrania w pętli, co pozwala uniknąć utraty zapisu ważnego materiału z drogowego zdarzenia. Kiedy cała jej pamięć zostanie wykorzystana, najstarsze nagrania będą zastępowane tymi bieżącymi. A400 ma natywną obsługę kart pamięci do maksymalnie 128GB pojemności i klasy 10, dzięki czemu szybko przetwarza nawet szerokie pliki i zawsze działa efektywnie.

Odpowie na pytanie, skąd te zarysowania

W kamerze samochodowej 70mai A400 znajduje się czujka G-czujnik, bardzo przydatny podczas trybu parkingowego. Kiedy urządzenie wykryje wstrząs, samoczynnie zacznie nagrywać. Pozwoli Ci to sprawdzić, kto uszkodził Twój samochód i zostawił rysy na jego karoserii. O nagranym podczas parkowania materiale zostaniesz poinformowany przez powiadomienie głosowe, które pojawi się, kiedy tylko włączysz swoje auto. Urządzenie na dodatek tryb fotograficzny, co da Ci możliwość bezproblemowego odpięcia go i wykonania fotografii bezpośrednio z miejsca zdarzenia. Jest to osiągalne dzięki temu, iż kamera wyposażona jest w baterię o pojemności 500 mAh i nie potrzebuje dodatkowego zasilania, aby dla Ciebie pracować.

Nawiąże współpracę z mocną kartą

W komplecie z kamerą samochodową 70mai A400 znajduje się karta pamięci mikroSD Samsung EVO Plus, która poza swym charakterystycznym stosowaniem, może Ci służyć też w innych urządzeniach. Karta ta atesty USH-I Speed Class1 i Class 10, co powoduje, iż można wykorzystać ją do robienia zdjęć, nagrywania filmów i odtwarzania nagrań o wysokiej jakości. Prędkość karty to aż 100Mb/S (odczyt) i do 60Mb/s (zapis), co błyskawiczne otworzenie aplikacji, filmów i przesyłanie plików pomiędzy urządzeniami

zwiąże się z Wi-Fi i zadba o Twój akumulator

Kamerę 70mai A400 obsługuje się dzięki przeznaczonej aplikacji 70mai, która dostępna jest na system Android i iOS. W aplikacji z łatwością przejrzysz nagrania oraz pobierzesz je na pamięć swego smartfona. Z wideorejestratorem zbratasz się poprzez Wi-Fi. W komplecie z nim znajduje się także adapter Hardwire Kit UP02, który gwarantuje potrzebne zasilanie w trakcie trybu parkingowego. Rozwiązanie to broni na dodatek akumulator przed rozładowaniem.

Zawartość zestawu:

Kamera samochodowa 70mai A400 QHD

Adapter 70mai Hardwire Kit UP02

kabel USB

Ładowarka samochodowa

Narzędzie do okablowania

Naklejka elektrostatyczna

Klej żaroodporny (1 wstępnie nałożony na uchwyt)

Instrukcja obsługi

Kamera wsteczna 70mai RC09

Kamera wsteczna 70mai RC09 to nieprzeciętne uzupełnienie videorejestratora 70mai A400. Urządzenie nagrywa w jakości HD 1080p z stanowczo szerokim kątem widzenia (130 poziomów). Użycie go podnosi komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kamera cofania daje podgląd na to, co dzieje się za samochodem, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze, a niebezpieczne zdarzenia na drodze zostaną zarejestrowane kompletnie i z całą gamą koniecznych szczegółów.

ascetyczna, potrzeba i długowieczna

Kamera wsteczna 70mai RC09 to innowacyjne urządzenie, którego jakość nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Urządzenie ma bezkompromisowy i postępowy wygląd i w przeciwieństwie do kamery 70mai A400 występuje tylko w jednym, czarnym odcieniu. Dzięki wykorzystaniu wysokojakościowych materiałów możesz posiadać pewność, iż kamera wsteczna będzie wytrzymała na zniszczenia i posłuży Ci poprzez długie lata.

Nie cofnie się przed niczym,zwiększyć Twoje bezpieczeństwo

Kamera cofania 70mai RC09 to wyśmienite rozszerzenie funkcjonalności kamery 70mai A400. Starczy, iż podłączysz ją do kamery przedniej, a dzięki jej możliwością zyskasz możliwość uzupełniającego monitorowania tego, co dzieje się z tyłu Twojego samochodu nie tylko podczas jazdy,ponadto podczas postoju. Kamera wyekwipowana jest w obiektyw o kącie widzenia 130 , a także przesłonę F/2.0 co zapewnia korzystną jakość obrazu, jego czytelność i odpowiednią jasność. Urządzenie zasilane jest za pomocą kabla sygnałowego o długości aż 5,5m i nie wymaga ani odrębnego źródła zasilania ani własnej karty pamięci.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.