Menu

Xiaomi 70Mai Dash Cam A500s PRO PLus+

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
  • Nośnik karta microSD 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 
Opis

70mai A500S Dash Cam Pro Plus+

Urządzenie to zostało wytworzone tak, żeby spełnić wymagania współczesnych konsumentów. Dzięki swym parametrom potrafi uwiecznić sporo szczegółów. Jakość nagrań jest wyjątkowo wysoka niezależnie od pogody, pory roku czy dnia. Co najważniejsze, nie będziesz miał problemów z odczytaniem tablic rejestracyjnych z nagrania. Filmy nagrywane są w rozdzielczości 2592×1944 2,7K. Urządzenie ma na pokładzie procesor NT96580, a także sensor Sony IMX335. Kompaktowe wymiary kamery pozwolą na dyskretny montaż, nie ograniczając tym samym pola widzenia kierowcy.

Kamera samochodowa 70mai A500S to jedna z pierwszych naszych kamer, która ma menu w języku polskim!

Bezpieczeństwo jazdy

70mai A500S Dash Cam Pro Plus+ zaopatrzono w system asystujący kierowcy (ADAS). Ma on bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Kamera informuje kierowcę, gdy w sposób niekontrolowany opuści swój pas ruchu lub niebezpiecznie zbliży się do innego pojazdu. To znaczna pomoc w unikaniu kolizji i niebezpiecznych sytuacji. Poza tym kamera samochodowa jest nieraz przydatna w momentach, gdy sprawca zdarzenia drogowego próbuje uchylić się od odpowiedzialności. Rejestratory bywają pomocne przy nietypowych zachowaniach innych uczestników ruchu.

Tryb parkingowy

Kamera samochodowa 70mai A500S Pro Plus+ niezwykle przydatny tryb parkingowy. Po wykryciu wstrząsu przez zastosowany czujnik G-czujnik, kamera aktywuje się i zacznie nagrywać. Dzięki temu można uwiecznić sprawcę, który uszkodził Twój samochód. Jednak żeby móc w pełni skorzystać z tej funkcji będziesz w dodatku potrzebował adaptera zasilania Hardwire Kit UP02.

dedykowana aplikacja

Kamerę samochodową 70mai A500S 4K Dash Cam Pro Plus+ możesz obsługiwać dzięki przygotowanej aplikacji 70mai, która dostępna jest zarówno na systemy Android, jak i iOS. Dzięki aplikacji przejrzysz i pobierzesz niebanalne nagrania, łącząc się z wideorejestratorem przez Wi-Fi. Z poziomu aplikacji zapiszesz również najważniejsze nagrania, zapobiegając nadpisaniu zarejestrowanego materiału.

70mai Rear Camera RC06

Wysoka rozdzielczość nagrań

Kamera wsteczna 70mai RC06 nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p, a także zagwarantuje spory kąt widzenia wynoszący aż 130 stopni.

Kamera wsteczna 70mai Rear Camera RC06 stanowi odpłatny dodatek do kamery A800 4K Dash Cam, kamery A800S 4K Dash Cam, kamery A500S Dash Cam Pro Plus+.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.