Menu

Xiaomi 70Mai Mirror Wide D07

Cechy produktu
  • Producent Xiaomi 
Opis

Kamera 70Mai Rearview Dash Cam Wide to sprzęt, który łączy rejestrator video z funkcjonalnością lusterka wstecznego po sprzężeniu z kamerami cofania HD Backup Camera RC04 albo Night Vision Backup Camera RC05.

Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz miał podgląd na bieżącą sytuację z tyłu pojazdu z jednoczesną możliwością nagrywania sytuacji wokół siebie. Dzięki montażowi kamery na fabrycznym lusterku wstecznym nie zabiera ona żadnej uzupełniającej przestrzeni ani nie zniża pola widzenia kierowcy.

Wykorzystując podgląd ze wstecznych kamer zobaczysz wyraźniejszy obraz z tyłu auta aniżeli w charakterystycznym lusterku. Lusterko samo w sobie redukuje oślepiające światła w nocy generowane poprzez inne pojazdy. Kamera wsteczna w kontraście do lusterek bocznych pozwala także na ulepszony widok w tyłu auta w trakcie deszczowej pogody....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.