Menu

BUDO-E 1 -Skórzane rękawice treningowe do MMA, Krav Magi - M

Cechy produktu
 • Producent DBX Bushido 
Opis
Rękawice treningowe do MMA Model BUDO-E 1

Rękawice MMA BUDO-E 1 to model który wspaniale sprawdza się podczas codziennego treningu technicznego mieszanych sztuk walki i Krav Magi.

dzięki czemu, iż rękawice tworzono z wytrzymałej skóry bydlęcej i zaimplementowano wydłużony rzep w celu stabilizacji nadgarstka model ten genialnie sprawdza się jeszcze w trakcie treningu na przyrządach (np. Worku treningowym, tarczach itp.)

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic MMA?

wytrzymałość wykonania - naturalna skóra
Naturalna skóra bydlęca z której wytworzono rękawice cechuje się nieprzeciętną w innych materiałach wytrzymałością przy zachowaniu trafnej sprężystości gwarantującej komfort treningu.
Wygoda i komfort podczas treningu
Rękawice dzięki odsłoniętej wewnętrznej stronie nadzwyczajne możliwości chwytane. Wewnętrzna strona rękawic została obszyta gładkim materiałem gwarantującym właściwą wentylację, a także zapobiegającym powstawaniu obtarć podczas intensywnych treningów.
Pełne bezpieczeństwo
W rękawicach zaimplementowano wydłużony rzep pozwalający na dwukrotne owinięcie nadgarstka - zagwarantuje to jego właściwe usztywnienie i zapobiega kontuzjom. Zastosowano dodatkowo dopełniającą ochronę kciuka w celu jego właściwego zabezpieczenia podczas treningu.
mistrzowskie wypełnienie i właściwe wyprofilowanie
W celu zapewnienia maksymalnej ochrony w rękawicach zastosowano wtryskiwaną piankę o powiększonej gęstości. Zastosowane wypełnienie wspaniale amortyzuje uderzenia oraz nie zbija się ani nie odkształca z upływem czasu. Rękawice zostały też anatomicznie wyprofilowane w celu ułatwienia komfortowego zaciskania dłoni.
Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa w trakcie treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010

dodatkowo każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy solidność i wygodę zastosowanych konstrukcji i tworzyw. Tylko te modele rękawic które zapewniają zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany przez Ciebie artykuł jest nie tylko bezpieczny ale i komfortowy podczas treningu.

tabela wymiarów

cechy technologiczne rękawic MMA BUDO-E1:
 • Materiał: skóra naturalna
 • Zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010
 • Przeznaczenie: MMA, Krav Maga, trening na przyrządach
 • Długi rzep usztywniający nadgarstek
 • Anatomicznie wyprofilowane
 • Przeznaczenie: trening MMA, Krav Maga, trening na przyrządach

Do tego produktu polecamy:

Zadbaj o higienę swoich rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez usuniecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który efektywnie likwiduje zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

 • ✅ zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.