Menu

RĘKAWICE BOKSERSKIE, BUSHIDO, Muay Thai SKÓRA ARB-431B 14oz

Cechy produktu
 • Producent DBX Bushido 
Opis

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?Prezentowane rękawice zostały wytworzone ze 100% naturalnej skóry bydlęcej cechującej się niezwykle dużą wytrzymałością i elastycznością dzięki czemu rękawice są komfortowe i wytrzymałe na uszkodzenia i pęknięcia.


Bezpieczeństwo i komfort treningu - AdvanceTechW rękawicach zaimplementowano technologię AdvanceTechc polegającą na umieszczeniu w strefie nadgarstka 3 wkładek usztywniających.

Dwie główne wkładki znajdują się w przedniej części rękawicy a ich zadaniem jest dodatkowe usztywnienie nadgarstka w trakcie uderzeń. Trzecia wkładka znajduje się w tylnej części rękawicy powiększać komfort podczas zbijania uderzeń. Wkładki stworzone są ze specjalnej odmiany pianki o powiększonej gęstości dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla ćwiczącego, a także sparingpartnera

Podwójny system rzepów

Dzięki zastosowaniu podwójnego systemu rzepów rękawice genialnie przylegają do nadgarstka idealnie go usztywniając, a także uniemożliwiając przed przemieszczaniem się rękawicy w trakcie treningu.

Anatomiczna kompozycja

Rękawice zostały nieprzeciętnie wyprofilowane w celu zapewnienia wysokiego komfortu treningu. Rękawice wypełniono specjalną pianką oporną na zbijanie i odkształcenie dzięki czemu rękawice zachowają swój zarys nawet po wielu miesiącach treningów.

optymalna wentylacja - ActivCLIMA

W rękawicach zastosowano technologię ActivCLIMA gwarantującą właściwą wentylację rękawic podczas treningu. Zastosowana siatka na zewnątrz rękawicy, a także przepuszczający powietrze materiał we wnętrzu rękawicy umożliwiają luźny przepływ powietrza. Zastosowane rozwiązanie pokaźnie zmniejsza efekt pocenia się dłoni zwiększając komfort treningu.

Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa w trakcie treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010

w dodatku każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy trwałość i wygodę zastosowanych konstrukcji i materiałów. Tylko te modele rękawic które gwarantują zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty.

Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany poprzez Ciebie produkt jest nie tylko bezpieczny lecz i komfortowy w trakcie treningu.

parametry technologiczne rękawic bokserskich ARB-431B:

 • Materiał: skóra naturalna
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN
 • Kolor: czarno-białe
 • Przeznaczenie: Boks, MuatTahi, trening na przyrządach (worek bokserski, tarcza itp.)
 • dostępne wagi: 10 oz, 12 oz, 14 oz
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Do tego artykułu polecamy:

Zadbaj o higienę swoich rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez polikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który skutecznie eliminuje zabrudzenia i bakterie przejrzyj aktualną ofertę>>

 • ✅ zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.