Menu

RĘKAWICE BOKSERSKIE "JAPAN" SPARINGOWE BUSHIDO B-2v8 10oz

Cechy produktu
 • Producent DBX Bushido 
Opis

Rękawice bokserskie "JAPAN" Model: DBD-B-2v8

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?

Rękawice bokserskie "JAPAN" utrzymane w tradycyjnym japońskim designie z japońskim napisem "True victory is victory over oneself" (Prawdziwym zwycięstwem jest pokonanie siebie).

Wytrzymały materiał

Rękawice bokserskie B2v8 stworzono z nadzwyczajnej jakościowo naturalnej skóry dodatkowo podszyte od wewnątrz specjalną dzianiną podnoszącą niepodatność materiału na uszkodzenia.

optymalna wentylacja - ActivCLIMA
W rękawicach zastosowano technologię ActivCLIMA zapewniającą właściwą wentylację rękawic podczas treningu.
zastosowana siatka na zewnątrz rękawicy oraz przepuszczający powietrze materiał wewnątrz rękawicy umożliwiają luźny przepływ powietrza.
zastosowane rozwiązanie znacznie obniża efekt pocenia się dłoni zwiększając komfort treningu.
wspaniała amortyzacja

Rękawice zostały wypełnione specjalną odmianą pianki gwarantującej świetną amortyzację uderzeń, a także wytrzymałość na zbijanie się.

Rękawice wyśmienitą absorpcję uderzeń choćby w trakcie intensywnego i długookresowego treningu, dzięki temu można je z powodzeniem stosować jednocześnie w trakcie codziennego treningu na przyrządach (na worku bokserskim lub tarczach treningowych) jak i w trakcie sparingów.

pokaźny rzep

spory i solidny rzep zapewnia właściwe usztywnienie nadgarstków gwarantując bezpieczeństwo w trakcie treningu


Zabezpieczenie kciuka

W celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to zapobiega wybiciu kciuka w trakcie silnych uderzeńBezpieczeństwo i komfort w trakcie treningu

Kwestia bezpieczeństwa podczas treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i tworzone zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010

na dodatek każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy wytrzymałość i wygodę zaimplementowanych konstrukcji i tworzyw. Tylko te modele rękawic które zapewniają zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty.

Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany przez Ciebie towar jest nie tylko bezpieczny lecz i wygodny podczas treningu.Ten produkt wchodzi w skład kolekcji "JAPAN" Możesz go zakupić taniej kupując co najmniej 2 produkty z tej linii. Więcej informacji >>


cechy techniczne rękawic bokserskich JAPAN B-2v8:

 • Materiał: wzmocniona skóra naturalna
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN
 • Kolor: czarno-biało-czerwone
 • Przeznaczenie: Boks, MuayThai, trening na worku
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Do tego produktu polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który przez zlikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który skutecznie eliminuje zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

 • ✅ uniemożliwiają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.