Menu

RĘKAWICE BOKSERSKIE SPARINGOWE BUSHIDO 10oz B-2v6

Cechy produktu
 • Producent DBX Bushido 
Opis
Rękawice bokserskie z systemem ActivClima Model: B-2v6

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?Borys Mańkowski - zawodnik MMA wagi półśredniej, od 2014 międzynarodowy mistrz KSW w wadze półśredniej.

Wytrzymały materiał

Rękawice wytwarzane ze umocnionej skóry syntetycznej dodatkowo podszyte od we wnętrzu specjalną tkaniną podnoszącą wytrzymałość materiału na uszkodzenia.

stosowna wentylacja - ActivCLIMA
W rękawicach zaimplementowano technikę ActivCLIMA gwarantującą właściwą wentylację rękawic podczas treningu.
zaimplementowana siatka na zewnątrz rękawicy i przepuszczający powietrze materiał wewnątrz rękawicy zezwalają na luźny przepływ powietrza.
zaimplementowane rozwiązanie istotnie ogranicza efekt pocenia się dłoni rozszerzając komfort treningu.
doskonała amortyzacja

Rękawice zostały wypełnione specjalną odmianą pianki zapewniającej znakomitą amortyzację uderzeń oraz niepodatność na zbijanie się.

Rękawice świetną absorpcję uderzeń choćby podczas intensywnego i długookresowego treningu, dzięki temu można je z powodzeniem stosować równocześnie podczas codziennego treningu na przyrządach (na worku bokserskim albo tarczach treningowych) jak i podczas sparingów.


Poglądowy schemat konstrukcji tego modelu rękawic:

duży rzep

spory i potężny rzep zapewnia właściwe usztywnienie nadgarstków zapewniając bezpieczeństwo podczas treningu


Zabezpieczenie kciuka

W celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to uniemożliwia wybiciu kciuka podczas silnych uderzeń

Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa podczas treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN 13277-7:2010

dodatkowo każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy odporność i wygodę zaimplementowanych konstrukcji i materiałów. Tylko te modele rękawic które gwarantują zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty.

Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność że wybrany przez Ciebie produkt jest nie tylko bezpieczny ale i wygodny w trakcie treningu.


właściwości techniczne rękawic bokserskich B-2v6:

 • Materiał: umocniona skóra syntetyczna
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002 oraz PN-EN
 • Kolor: czarno-biało- zielone
 • wymiar: 10 oz
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Do tego artykułu polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który przez usuniecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów, a także DBX Cleaner, który skutecznie likwiduje zabrudzenia i bakterie przejrzyj aktualną ofertę>>

 • ✅ uniemożliwiają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.