Menu

RĘKAWICE BOKSERSKIE SPARINGOWE BUSHIDO 12oz B-2v6

Cechy produktu
 • Producent DBX Bushido 
Opis
Rękawice bokserskie z systemem ActivClimaModel: B-2v6 Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?
Borys Mańkowski – zawodnik MMA wagi półśredniej, od 2014 międzynarodowy mistrz KSW w wadze półśredniej.Wytrzymały materiałRękawice wytworzone ze umocnionej skóry plastikowej w dodatku podszyte od we wnętrzu specjalną dzianiną podnoszącą niepodatność materiału na uszkodzenia. adekwatna wentylacja - ActivCLIMAW rękawicach zaimplementowano technologię ActivCLIMA gwarantującą właściwą wentylację rękawic podczas treningu. Zastosowana siatka na zewnątrz rękawicy i przepuszczający powietrze materiał w środku rękawicy zezwalają na swobodny przepływ powietrza. Zastosowane rozwiązanie znacznie ogranicza efekt pocenia się rąk rozszerzając komfort treningu.rewelacyjna amortyzacjaRękawice zostały wypełnione specjalną odmianą pianki gwarantującej wspaniałą amortyzację uderzeń, a także wytrzymałość na zbijanie się. Rękawice doskonałą absorpcję uderzeń nawet podczas intensywnego i długofalowego treningu, dzięki temu można je z powodzeniem stosować równocześnie w trakcie codziennego treningu na przyrządach (na worku bokserskim lub tarczach treningowych) jak i w trakcie sparingów.
Poglądowy schemat konstrukcji tego modelu rękawic: wielki rzepwielki i solidny rzep zapewnia właściwe usztywnienie nadgarstków zapewniając bezpieczeństwo w trakcie treningu
Zabezpieczenie kciukaW celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to uniemożliwia wybiciu kciuka w trakcie silnych uderzeńBezpieczeństwo i komfort w trakcie treninguKwestia bezpieczeństwa w trakcie treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i wytwarzane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010 w dodatku każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy odporność i wygodę zastosowanych konstrukcji i materiałów. Tylko te modele rękawic które zapewniają zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność że wybrany poprzez Ciebie produkt jest nie tylko bezpieczny lecz i wygodny podczas treningu.
parametry technologiczne rękawic bokserskich B-2v6:
 • Materiał: umocniona skóra plastikowa
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN
 • Kolor: czarno-biało- zielone
 • wymiar: 10 oz
 • Gwarancja: 12 miesięcy
Do tego artykułu polecamy:Zadbaj o higienę swoich rękawic stosując DBX DRYER, który przez pousuwacie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który sprawnie usuwa zabrudzenia i bakterie zobacz aktualną ofertę>>
 • ✅zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅bezpieczne dla zdrowia

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.