Menu

RĘKAWICE BOKSERSKIE SPARINGOWE BUSHIDO B-2v3A 14oz

Cechy produktu
 • Producent DBX Bushido 
Opis
Rękawice bokserskie z systemem ActivClimaModel: DBD-B-2v3A Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?
Wytrzymały materiałRękawice bokserskie wykonane ze usztywnionej skóry plastikowej dodatkowo podszyte od wewnątrz specjalną tkaniną podnoszącą wytrzymałość materiału na uszkodzenia. adekwatna wentylacja - ActivCLIMAW rękawicach zastosowano technologię ActivCLIMA gwarantującą właściwą wentylację rękawic w trakcie treningu. Zastosowana siatka na zewnątrz rękawicy oraz przepuszczający powietrze materiał w środku rękawicy zezwalają na swobodny przepływ powietrza. Zastosowane rozwiązanie istotnie zmniejsza efekt pocenia się rąk rozszerzając komfort treningu.perfekcyjna amortyzacjaRękawice zostały wypełnione specjalną odmianą pianki zapewniającej znakomitą amortyzację uderzeń, a także wytrzymałość na zbijanie się. Rękawice znakomitą absorpcję uderzeń nawet w trakcie intensywnego i długofalowego treningu, dzięki czemu można je z powodzeniem stosować jednocześnie podczas codziennego treningu na przyrządach (na worku bokserskim lub tarczach treningowych) jak i podczas sparingów.
Poglądowy schemat konstrukcji tego modelu rękawic: pokaźny rzepobszerny i konkretny rzep zagwarantuje właściwe usztywnienie nadgarstków zapewniając bezpieczeństwo podczas treningu
Zabezpieczenie kciukaW celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to uniemożliwia wybiciu kciuka w trakcie silnych uderzeń Bezpieczeństwo i komfort podczas treninguKwestia bezpieczeństwa w trakcie treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i produkowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010 ponadto każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy wytrzymałość i wygodę zastosowanych konstrukcji i tworzyw. Tylko te modele rękawic które zapewniają zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany poprzez Ciebie towar jest nie tylko bezpieczny lecz i wygodny w trakcie treningu.
Ten towar wchodzi w skład linii "TIGER" Możesz go zakupić taniej kupując co najmniej 2 produkty z tej kolekcji. Więcej danych >>parametry technologiczne rękawic bokserskich B-2v3A:
 • Materiał: usztywniona skóra plastikowa
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002 oraz PN-EN
 • Kolor: czarno-białe
 • Przeznaczenie: Boks, MuayThai, trening na worku
 • Gwarancja: 12 miesięcy
Do tego artykułu polecamy:Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez zlikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który efektywnie usuwa zabrudzenia i bakterie zobacz aktualną ofertę>>
 • ✅uniemożliwiają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅bezpieczne dla zdrowia

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.