Menu

Rękawice bokserskie treningowe z techologią GEL System B-2v11a 10oz

Cechy produktu
 • Producent DBX BUSHIDO 
Opis

Rękawice bokserskie PREMIUM z systemem ActivClima TM,technologią GEL System TM oraz ręcznie wyprodukowanym wkładem warstwowym

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?

Rękawice bokserskie B2v11 zostały wypełnione równocześnie wkładem piankowym jak również powłoką żelu w celu zapewnienia nieprzeciętnej amortyzacji uderzeń, a także najwyższego komfortu trenującego. W dodatku w celu wypełnienia rękawicy zaimplementowano ręcznie uformowany wkład warstwowy gwarantujący wytrzymałość na zniszczenie wypełnienia rękawicy.
GEL Protect system

W rękawicach bokserskich B-2v11a zaimplementowano technologię GEL Protect System TM polegająca na tym że cała strefa uderzenia rękawicy pokryta została dopełniającą warstwą żelu o grubości ok 8 mm.

zastosowane rozwiązanie powoduje, iż rękawice perfekcyjną amortyzację i niezrównany w klasycznych rozwiązaniach komfort treningu.

Warstwowe wypełnienie rękawicy

W rękawicach zaimplementowano ręcznie wytwarzanywkład warstwowy zamiast charakterystycznego odlewu piankowego.

Rozwiązanie takie gwarantuje wyraźnie obszerniejszą odporność na uszkodzenia wypełnienia rękawicy. Użyte wypełnienie składa się z kilku warstw o rozmaitych parametrach twardości i absorpcji siły uderzenia wytwarzając anatomicznie wypełnienie rękawicy.

Rozwiązania takie stosuje się w rękawicach klasy PREMIUM światowych marek, zwłaszcza tych pochodzących z Tajlandii która jest uznawana za kolebkę uderzanych sportów walki ( np. King, Twins. YOKKAO).

Rękawice DBX BUSHIDO B2v11 to prawdopodobnie pierwszy model rękawic na europejskim rynku łączący ręcznie wykonany wkład z technologią żelu.

Wytrzymały materiał

Rękawice bokserskie B2v11a tworzono ze usztywnionej skóry plastikowej która została ponadto podszyte od we wnętrzu specjalną dzianiną podnoszącą niepodatność materiału na uszkodzenia.

odpowiednia wentylacja - ActivCLIMA
W rękawicach zastosowano technologię ActivCLIMA gwarantującą właściwą wentylację rękawic podczas treningu.
zaimplementowana siatka na zewnątrz rękawicy, a także przepuszczający powietrze materiał w środku rękawicy pozwalają na swobodny przepływ powietrza.
zaimplementowane rozwiązanie wyraźnie zniża efekt pocenia się rąk zwiększając komfort treningu.

obszerny rzep

szeroki i potężny rzep zapewnia właściwe usztywnienie nadgarstków zapewniając bezpieczeństwo w trakcie treningu


Zabezpieczenie kciuka

W celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to zapobiega wybiciu kciuka w trakcie silnych uderzeń


Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa podczas treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i tworzone zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN 13277-7:2010

ponadto każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy solidność i wygodę zastosowanych konstrukcji i materiałów. Tylko te modele rękawic które zapewniają zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty.

Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany poprzez Ciebie artykuł jest nie tylko bezpieczny ale i komfortowy podczas treningu.


parametry technologiczne rękawic bokserskich B2v11a:

 • Materiał: usztywniona skóra plastikowa
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002 oraz PN-EN
 • Kolor: czarno-czerwono-białe
 • Gel Protect SystemTM
 • Active Clima
 • Ręcznie wypełniony wkład rękawicy
 • Przeznaczenie: Boks, MuayThai, trening na przyrządach
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Do tego produktu polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który przez polikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów, a także DBX Cleaner, który skutecznie eliminuje zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

 • ✅ uniemożliwiają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.