Menu

Rękawice bokserskie z systemem ActivClima i Wrist Protect B-3W - 10 oz

Cechy produktu
 • Producent DBX BUSHIDO 
Opis
Rękawice bokserskie Model: B-3W

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?

Wytrzymały materiał

Rękawice bokserskie stworzone ze usztywnionej skóry plastikowej ponadto podszyte od wewnątrz specjalną tkaniną podnoszącą odporność materiału na uszkodzenia.

trafna wentylacja - ActivCLIMA
W rękawicach zastosowano technologię ActivCLIMA zapewniającą właściwą wentylację rękawic w trakcie treningu.
zaimplementowana siatka na zewnątrz rękawicy oraz przepuszczający powietrze materiał w środku rękawicy zezwalają na luźny przepływ powietrza.
zastosowane rozwiązanie pokaźnie zmniejsza efekt pocenia się dłoni powiększając komfort treningu.
nieprzeciętna amortyzacja

Rękawice zostały wypełnione specjalną odmianą pianki zapewniającej rewelacyjną amortyzację uderzeń oraz wytrzymałość na zbijanie się.

Rękawice nadzwyczajną absorpcję uderzeń choćby podczas intensywnego i długofalowego treningu, dzięki czemu można je z powodzeniem stosować zarówno podczas codziennego treningu na przyrządach (na worku bokserskim lub tarczach treningowych) jak i podczas sparingów.Poglądowy schemat konstrukcji tego modelu rękawic:

pokaźny rzep

znaczny i konkretny rzep zagwarantuje właściwe usztywnienie nadgarstków gwarantując bezpieczeństwo w trakcie treningu


wspaniałe usztywnienie nadgarstka

W rękawicach zastosowano postępowy system Bushido Wrist Protect polegający na umieszczeniu w strefie nadgarstka dodatkowych warstw pianki zapełniających wspaniałe usztywnienie nadgarstka w trakcie uderzeń. Rozwiązanie powiększa bezpieczeństwo trenującego zapobiegając kontuzjom nadgarstka.

Zabezpieczenie kciuka

W celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to zapobiega wybiciu kciuka podczas silnych uderzeń

Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa w trakcie treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i tworzone zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN 13277-7:2010

w dodatku każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy trwałość i wygodę zaimplementowanych konstrukcji i materiałów. Tylko te modele rękawic które zapewniają zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty.

Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany poprzez Ciebie towar jest nie tylko bezpieczny lecz i wygodny w trakcie treningu.


Ten produkt wchodzi w skład kolekcji "WHITE PREDATOR" Możesz go zakupić taniej kupując co najmniej 2 produkty z tej kolekcji. Więcej danych >>

cechy technologiczne rękawic bokserskich B-3W:

 • Materiał: wzmocniona skóra syntetyczna
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002 oraz PN-EN
 • Kolor: czarno-białe
 • Przeznaczenie: Boks, Muay Tahi, trening na przyrządach (worek bokserski, tarcza itp.)
 • przystępne wagi: 10 oz, 12 oz, 14 oz
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Do tego artykułu polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez usuniecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów oraz DBX Cleaner, który wydajnie likwiduje zabrudzenia i bakterie przejrzyj aktualną ofertę>>

 • ✅ uniemożliwiają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Do tego artykułu polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez zlikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów oraz DBX Cleaner, który wydajnie eliminuje zabrudzenia i bakterie przejrzyj aktualną ofertę>>

 • ✅ uniemożliwiają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.