Menu

Rękawice bokserskie z systemem Wrist Protect BB5 10 oz

Cechy produktu
 • Producent DBX BUSHIDO 
Opis

Rękawice bokserskie z systemem ActivClima i Wrist Protect Model: BB5

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?

Rękawice bokserskie BB5 zaprojektowane zostały dla zawodników ceniących sobie wygodę, a także bezpieczeństwo treningu. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości skóry naturalnej rękawice są trwałe a dzięki wspaniałemu wyprofilowaniu szczególnie wygodne. Rękawice BB4 znakomicie sprawdzą się jednocześnie podczas treningu na przyrządach jak i podczas sparingów.

Ten model rękawic polecany jest przez Artura "KORNIKA" Sowińskiego - mistrzowskiego zawodnika MMA
Wytrzymała skóra naturalna

Rękawice zostały stworzone z trwałej skóry naturalnej gwarantującej maksymalną odporność i komfort treningu.

znakomita amortyzacja

Rękawice zostały wypełnione specjalną odmianą pianki zapewniającej perfekcyjną amortyzację uderzeń oraz wytrzymałość na zbijanie się.

Rękawice perfekcyjną absorpcję uderzeń choćby w trakcie intensywnego i długookresowego treningu, dzięki temu można je z powodzeniem stosować równocześnie w trakcie codziennego treningu na przyrządach (na worku bokserskim lub tarczach treningowych) jak i w trakcie sparingów.Poglądowy schemat konstrukcji tego modelu rękawic:

wielki rzep

duży i konkretny rzep gwarantuje właściwe usztywnienie nadgarstków zapewniając bezpieczeństwo w trakcie treningu


świetne usztywnienie nadgarstka

W rękawicach zaimplementowano nowoczesny system Bushido Wrist Protect polegający na umieszczeniu w strefie nadgarstka dodatkowych warstw pianki zapełniających nieprzeciętne usztywnienie nadgarstka w trakcie uderzeń. Rozwiązanie rozszerza bezpieczeństwo trenującego zapobiegając kontuzjom nadgarstka.

Zabezpieczenie kciuka

W celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to uniemożliwia wybiciu kciuka podczas silnych uderzeń

Bezpieczeństwo i komfort w trakcie treningu

Kwestia bezpieczeństwa podczas treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i produkowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN 13277-7:2010

dodatkowo każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy solidność i wygodę zastosowanych konstrukcji i tworzyw. Tylko te modele rękawic które gwarantują zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność że wybrany przez Ciebie artykuł jest nie tylko bezpieczny ale i wygodny w trakcie treningu.

Ten model rękawic polecany jest poprzez Artura "KORNIKA" Sowińskiego - profesjonalnego zawodnika MMA

właściwości techniczne rękawic bokserskich BB5:

 • Materiał: skóra naturalna
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010
 • Kolor: czarno-białe
 • Przeznaczenie: Boks, Muay Tahi, trening na przyrządach (worek bokserski, tarcza itp.)
 • dostępne wagi: 10 oz, 12 oz, 14 oz
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Do tego towaru polecamy:

Zadbaj o higienę swoich rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez pousuwacie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów oraz DBX Cleaner, który produktywnie eliminuje zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

 • ✅ zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.