Menu

Rękawice Bushido Bokserskie Sparingowe |

Cechy produktu
 • Producent DBX Bushido 
Opis

Rękawice bokserskie z systemem ActivClima Model: DBD-B-2v7

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?

Wytrzymały materiał

Rękawice bokserskie B2v7 wytwarzano z świetnej jakościowo naturalnej skóry na dodatek podszyte od we wnętrzu specjalną tkaniną podnoszącą wytrzymałość materiału na uszkodzenia.

adekwatna wentylacja - ActivCLIMA
W rękawicach zaimplementowano technikę ActivCLIMA zapewniającą właściwą wentylację rękawic w trakcie treningu.
zaimplementowana siatka na zewnątrz rękawicy i przepuszczający powietrze materiał wewnątrz rękawicy zezwalają na swobodny przepływ powietrza.
zastosowane rozwiązanie wyraźnie ogranicza efekt pocenia się rąk powiększając komfort treningu.
świetna amortyzacja

Rękawice zostały wypełnione specjalną odmianą pianki zapewniającej znakomitą amortyzację uderzeń oraz oporność na zbijanie się.

Rękawice perfekcyjną absorpcję uderzeń choćby w trakcie intensywnego i długofalowego treningu, dzięki temu można je z powodzeniem stosować równocześnie w trakcie codziennego treningu na przyrządach (na worku bokserskim albo tarczach treningowych) jak i podczas sparingów.Poglądowy schemat konstrukcji tego modelu rękawic:

duży rzep

szeroki i mocny rzep zagwarantuje właściwe usztywnienie nadgarstków gwarantując bezpieczeństwo w trakcie treningu


Zabezpieczenie kciuka

W celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to zapobiega wybiciu kciuka podczas silnych uderzeń
Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa podczas treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i produkowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN 13277-7:2010

na dodatek każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy solidność i wygodę zastosowanych konstrukcji i materiałów. Tylko te modele rękawic które zapewniają zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty.

Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany przez Ciebie towar jest nie tylko bezpieczny lecz i komfortowy w trakcie treningu.


Ten produkt wchodzi w skład kolekcji "WARRIOR". Możesz go zakupić taniej kupując co najmniej 2 produkty z tej kolekcji. Więcej danych >>

cechy techniczne rękawic bokserskich B-2v7:

 • Materiał: usztywniona skóra naturalna
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN
 • Kolor: czarno-biało-czerwone
 • Przeznaczenie: Boks, MuayThai, trening na worku
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Do tego towaru polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez polikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów oraz DBX Cleaner, który produktywnie usuwa zabrudzenia i bakterie zobacz aktualną ofertę>>

 • ✅ zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.