Menu

Rękawice Bushido Bokserskie Treningowe Z Systemem Active Clima |

Cechy produktu
 • Producent BUSHIDO 
Opis
Rękawice bokserskie z systemem ActivClimaCzarny matModel: "BLACK MASTER" - B-2v12 Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?
Wytrzymały materiałRękawice bokserskie B-2v12 tworzono ze usztywnionej skóry plastikowej, zostały ponadto podszyte od wewnątrz specjalną dzianiną podnoszącą niepodatność materiału na uszkodzenia.
stosowna wentylacja - ActivCLIMAW rękawicach zaimplementowano technikę ActivCLIMA zapewniającą właściwą wentylację rękawic w trakcie treningu. Zastosowana siatka na zewnątrz rękawicy, a także przepuszczający powietrze materiał w środku rękawicy umożliwiają luźny przepływ powietrza.
zastosowane rozwiązanie istotnie zniża efekt pocenia się dłoni powiększając komfort treningu.wyśmienita amortyzacjaRękawice zostały wypełnione specjalną odmianą pianki zapewniającej wyśmienitą amortyzację uderzeń i odporność na zbijanie się. Rękawice doskonałą absorpcję uderzeń nawet w trakcie intensywnego i długotrwałego treningu, dzięki temu można je z powodzeniem stosować zarówno w trakcie codziennego treningu na przyrządach (na worku bokserskim albo tarczach treningowych) jak i w trakcie sparingów.
Poglądowy schemat konstrukcji tego modelu rękawic: duży rzeppokaźny i konkretny rzep zapewnia właściwe usztywnienie nadgarstków zapewniając bezpieczeństwo w trakcie treningu
Zabezpieczenie kciukaW celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to uniemożliwia wybiciu kciuka podczas silnych uderzeń
Bezpieczeństwo i komfort w trakcie treningu Kwestia bezpieczeństwa podczas treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 oraz PN-EN 13277-7:2010 ponadto każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy wytrzymałość i wygodę zastosowanych konstrukcji i tworzyw. Tylko te modele rękawic które gwarantują zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany przez Ciebie artykuł jest nie tylko bezpieczny lecz i komfortowy podczas treningu.

cechy technologiczne rękawic bokserskich B-2v12:
 • Materiał: wzmocniona skóra syntetyczna
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002 oraz PN-EN
 • Kolor: czarno-szare
 • Przeznaczenie: Boks, MuayThai, trening na przyrządach (worek treningowy, tarcze itp.)
 • Gwarancja: 12 miesięcy
Do tego towaru polecamy:Zadbaj o higienę swoich rękawic stosując DBX DRYER, który przez zlikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który produktywnie usuwa zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>
 • ✅zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅bezpieczne dla zdrowia

artykuł ten jest elementem wchodzącym w skład linii "Black Master" (przejrzyj>>)
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.