Menu

Rękawice Bushido Bokserskie Z Systemem Wrist Protect |

Cechy produktu
 • Producent BUSHIDO 
Opis

Rękawice bokserskie z systemem Wrist Protect Model: BB2

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?

Rękawice bokserskie BB2 zaprojektowane zostały dla zawodników lubiących sobie wygodę, a także bezpieczeństwo treningu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości skóry naturalnej rękawice są trwałe a dzięki doskonałemu wyprofilowaniu niezwykle komfortowe. Rękawice BB4 idealnie sprawdzą się równocześnie podczas treningu na przyrządach jak i w trakcie sparingów.

Ten model rękawic rekomendowany jest przez Artura "KORNIKA" Sowińskiego - fachowego zawodnika MMA

Usztywnienie strefy nadgarstka

W mankiecie rękawic zaimplementowano piankowe wkładki ulepszające komfort blokowania uderzeń i usztywniające obszar nadgarstka.

Dzięki zaimplementowaniu wkładki usztywniającej mankiet rękawicy ogranicza się obciążenie nadgarstka zniżając ryzyko jego kontuzji z kolei wkładki w strefie blokowania i zbijania ciosów posiadają na celu poprawienie komfortu w trakcie treningu.Wytrzymały materiał

Rękawice zostały stworzone z trwałej skóry naturalnej zapewniającej maksymalną solidność i komfort treningu.

perfekcyjna amortyzacja

Rękawice zostały wypełnione specjalną odmianą pianki zapewniającej doskonałą amortyzację uderzeń, a także odporność na zbijanie się.

Rękawice wspaniałą absorpcję uderzeń nawet podczas intensywnego i długofalowego treningu, dzięki czemu można je z powodzeniem stosować zarówno w trakcie codziennego treningu na przyrządach (na worku bokserskim lub tarczach treningowych) jak i w trakcie sparingów.Poglądowy schemat konstrukcji tego modelu rękawic:

obfity rzep

spory i konkretny rzep zapewnia właściwe usztywnienie nadgarstków zapewniając bezpieczeństwo w trakcie treningu


wyśmienite usztywnienie nadgarstka

W rękawicach zastosowano postępowy system Bushido Wrist Protect polegający na umieszczeniu w strefie nadgarstka dodatkowych warstw pianki zapełniających rewelacyjne usztywnienie nadgarstka w trakcie uderzeń. Rozwiązanie powiększa bezpieczeństwo trenującego zapobiegając kontuzjom nadgarstka.

Zabezpieczenie kciuka

W celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to uniemożliwia wybiciu kciuka podczas silnych uderzeń

Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa podczas treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i produkowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010

w dodatku każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy wytrzymałość i wygodę zaimplementowanych konstrukcji i tworzyw. Tylko te modele rękawic które gwarantują zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność że wybrany poprzez Ciebie artykuł jest nie tylko bezpieczny ale i wygodny w trakcie treningu.

parametry techniczne rękawic bokserskich BB2:

 • Materiał: skóra naturalna
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN
 • Kolor: czarno-czerwone
 • Przeznaczenie: Boks, Muay Tahi, trening na przyrządach (worek bokserski, tarcza itp.)
 • przystępne wagi: 10 oz, 12 oz, 14 oz
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Do tego towaru polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez zlikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który efektywnie eliminuje zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

 • ✅ zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowiaOpinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.