Menu

Rękawice Bushido Bokserskie Z Systemem Wrist Protect |

Cechy produktu
 • Producent BUSHIDO 
Opis

Rękawice bokserskie z systemem ActivClima i Wrist Protect Model: BB5

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic bokserskich?

Rękawice bokserskie BB5 zaprojektowane zostały dla zawodników ceniących sobie wygodę, a także bezpieczeństwo treningu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości skóry naturalnej rękawice są trwałe a dzięki wyśmienitemu wyprofilowaniu nad wyraz komfortowe. Rękawice BB4 znakomicie sprawdzą się równocześnie w trakcie treningu na przyrządach jak i podczas sparingów.

Ten model rękawic rekomendowany jest przez Artura "KORNIKA" Sowińskiego - profesjonalnego zawodnika MMA
Wytrzymała skóra naturalna

Rękawice zostały wyprodukowane z trwałej skóry naturalnej zapewniającej maksymalną solidność i komfort treningu.

idealna amortyzacja

Rękawice zostały wypełnione specjalną odmianą pianki zapewniającej wyśmienitą amortyzację uderzeń, a także oporność na zbijanie się.

Rękawice rewelacyjną absorpcję uderzeń choćby podczas intensywnego i długofalowego treningu, dzięki czemu można je z powodzeniem stosować zarówno w trakcie codziennego treningu na przyrządach (na worku bokserskim albo tarczach treningowych) jak i podczas sparingów.Poglądowy schemat konstrukcji tego modelu rękawic:

pokaźny rzep

szeroki i solidny rzep zapewnia właściwe usztywnienie nadgarstków zapewniając bezpieczeństwo w trakcie treningu


genialne usztywnienie nadgarstka

W rękawicach zaimplementowano innowacyjny system Bushido Wrist Protect polegający na umieszczeniu w strefie nadgarstka dodatkowych warstw pianki zapełniających nadzwyczajne usztywnienie nadgarstka podczas uderzeń. Rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo trenującego uniemożliwiając kontuzjom nadgarstka.

Zabezpieczenie kciuka

W celu poprawienia bezpieczeństwa kciuk rękawicy został przymocowany taśmą do rękawicy. Rozwiązanie to uniemożliwia wybiciu kciuka w trakcie silnych uderzeń

Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa w trakcie treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i tworzone zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN 13277-7:2010

ponadto każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy wytrzymałość i wygodę zaimplementowanych konstrukcji i materiałów. Tylko te modele rękawic które zapewniają zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany przez Ciebie produkt jest nie tylko bezpieczny lecz i komfortowy w trakcie treningu.

Ten model rękawic rekomendowany jest poprzez Artura "KORNIKA" Sowińskiego - profesjonalnego zawodnika MMA

cechy techniczne rękawic bokserskich BB5:

 • Materiał: skóra naturalna
 • Szyte ręcznie
 • Bezpieczeństwo: CE, Zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 13277-1:2002 oraz PN-EN 13277-7:2010
 • Kolor: czarno-białe
 • Przeznaczenie: Boks, Muay Tahi, trening na przyrządach (worek bokserski, tarcza itp.)
 • dostępne wagi: 10 oz, 12 oz, 14 oz
 • Gwarancja: 12 miesięcy

Do tego towaru polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez pousuwacie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów, a także DBX Cleaner, który efektywnie likwiduje zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

 • ✅ zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.