Menu

Rękawice Bushido do MMA ze Skóry Naturalnej - e1v4-M

Cechy produktu
  • Producent DBX Bushido 
Opis
Rękawice MMA ze skóry naturalnej Model: E1V4

Rękawice MMA E1V4 to model który wyśmienicie sprawdza się podczas codziennego treningu technologicznego mieszanych sztuk walki oraz Krav Magi.

dzięki temu, że rękawice tworzono z wytrzymałej skóry bydlęcej, a także zaimplementowano wydłużony rzep w celu stabilizacji nadgarstka model ten znakomicie sprawdza się również podczas treningu na przyrządach (np. Worku treningowym, tarczach itp.)

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic MMA?Wszechstronne przeznaczenie
Rękawice świetne jednocześnie do treningu MMA jak i do treningu na worku bokserskim i innych przyrządach treningowych wykorzystywanych w sportach walki (tarcze, piłki refleksowe itp). Przemyślana oraz wysokiej jakości naturalna skóra bydlęca oraz wysoki komfort używania podczas treningu.
solidność wykonania - naturalna skóra
Naturalna skóra bydlęca z której produkowano rękawice charakteryzuje się nieporównaną w innych materiałach wytrzymałością przy zachowaniu adekwatnej sprężystości zapewniającej komfort treningu. Skóra jest oporna na pęknięcia i przetarcia, nie wymaga dopełniającej konserwacji.
Wygoda i komfort podczas treningu
Rękawice dzięki odsłoniętej wewnętrznej pozwalają utrzymać pełne możliwości chwytne. Dzięki obszyciu rękawic od środka gładkim materiałem dłoń nie obciera się nawet podczas intensywnych treningów.

Wysoki poziom bezpieczeństwa
W rękawicach zaimplementowano wydłużony rzep pozwalający na dwukrotne owinięcie nadgarstka - zapewnia to jego właściwe usztywnienie, a także zapobiega kontuzjom.
Piankowe wkładki w okolicy nadgarstka gwarantują jego świetne usztywnienie zapobiegając ryzyku kontuzji w trakcie silnych uderzeń.
W rękawicach zaimplementowano również dodatkową ochronę kciuka w celu jego właściwego zabezpieczenia podczas treningu.
profesjonalne wypełnienie i właściwe wyprofilowanie
W celu zapewnienia maksymalnej ochrony w rękawicach zaimplementowano wtryskiwaną piankę o rozszerzonej gęstości. Zaimplementowane wypełnienie znakomicie amortyzuje uderzenia oraz nie zbija się ani nie odkształca z upływem czasu. Rękawice zostały jeszcze anatomicznie wyprofilowane w celu ułatwienia komfortowego zaciskania rąk.
Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa w trakcie treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i produkowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010

dodatkowo każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy wytrzymałość i wygodę zaimplementowanych konstrukcji i tworzyw. Tylko te modele rękawic które zapewniają zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany przez Ciebie produkt jest nie tylko bezpieczny ale i komfortowy podczas treningu.Ten towar wchodzi w skład linii "RED PREDATOR" Możesz go zakupić taniej nabywając co najmniej 2 produkty z tej linii. Więcej informacji >>

tabela wymiarów

właściwości techniczne rękawic MMA E1V4:
  • Materiał: skóra naturalna
  • Zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 oraz PN-EN 13277-7:2010
  • Przeznaczenie: MMA, Krav Maga, sparingi
  • Długi rzep poprawiający usztywnienie nadgarstka
  • Anatomiczne wyprofilowanie

Do tego produktu polecamy:

Zadbaj o higienę swoich rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez polikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów, a także DBX Cleaner, który efektywnie eliminuje zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

  • ✅ zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
  • ✅ uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
  • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
  • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.