Menu

RĘKAWICE DO MMA SPARINGOWE, KRAV MAGA, BUSHIDO ARM-2009 - SKÓRA - L

Cechy produktu
 • Producent DBX Bushido 
Opis

Rękawice sparingowe do MMA Model: ARM-2009

Rękawice MMA ARM-2009 łączą funkcjonalność konwencjonalnych "płaskich" rękawic MMA z bezpieczeństwem "grubych" rękawic sparingowych. Zaimplementowana budowa zapewnia solidność podczas treningu na przyrządach a pogrubiona strefa uderzenia nad wyraz korzystną amortyzację podczas uderzeń. Powinieneś wybrać ten model jeśli potrzebujesz rękawic, które będziesz mógł używać zarówno podczas treningu na przyrządach jak i podczas ćwiczeń z partnerem oraz sparingów.

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic MMA?

Uniwersalne przeznaczenie i wieloletnia trwałoś ć
Rękawice dzięki swej konstrukcji oraz grubej warstwie pianki o powiększonej gęstości pasuje do treningu MMA, Krav Magi, Boksu/ Kickboxingu.
Rękawice wytworzono z naturalnej skóry bydlęcej gwarantującej wieloletnią trwałość.
Wygoda i komfort podczas treningu
Odsłonięta wewnętrzna część rękawicy gwarantuje możliwości chwytne, a także uniemożliwia poceniu się rąk w trakcie treningu. Dzięki zastosowaniu naturalnej skóry bydlęcej rękawice są trwałe i przyjemne w dotyku. Wnętrze rękawicy zostało obszyte gładkim materiałem który zapobiega obtarciom choćby w trakcie bardzo intensywnych treningów.

Właściwe usztywnienie nadgarstka
W rękawicach zaimplementowano wydłużony rzep zezwalający na dwukrotne owinięcie nadgarstka - zapewnia to jego właściwe usztywnienie znacznie obniżając ryzyko kontuzji.

Żelowa ochrona kciuka
Jedną z z reguły zdarzających się kontuzji podczas treningu są obtarcia oraz urazy kciuka. W celu zminimalizowania tego typu urazów w strefie ochrony kciuka zastosowano uzupełniającą warstwę żelu gwarantującego widocznie udoskonaloną od konwencjonalnych pianek amortyzację.

profesjonalne wypełnienie
W rękawicach zastosowano wtryskiwaną piankę o zwiększonej gęstości, która w strefie uderzeniowej p ma aż 4 cm grubości. Dzięki takiej grubości rękawice są nad wyraz bezpieczne i nadają się równocześnie na sparingi jak i zawody.
zastosowane wypełnienie nieprzeciętnie amortyzuje uderzenia i nie zbija się ani nie odkształca z upływem czasu.
Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa podczas treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i wytwarzane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN 13277-7:2010

na dodatek każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy trwałość i wygodę zastosowanych konstrukcji i materiałów. Tylko te modele rękawic które gwarantują zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność że wybrany poprzez Ciebie towar jest nie tylko bezpieczny ale i wygodny w trakcie treningu.

Ten artykuł wchodzi w skład kolekcji "WARRIOR". Możesz go zakupić taniej kupując co najmniej 2 produkty z tej kolekcji. Więcej danych >>

tabelka rozmiarów
właściwości techniczne rękawic MMA ARM-2009:
 • Materiał: skóra naturalna.
 • Zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN 13277-7:2010.
 • Przeznaczenie: MMA, trening na przyrządach (worek treningowy, tarcze itp), sparingi, Krav Maga
 • Długi rzep pozwalający na 2 krotne owiniecie nadgarstka w celu jego usztywnienia.
 • Pogrubiona powłoka pianki w strefie uderzenia.
 • Ochrona kciuka rozszerzająca bezpieczeństwo podczas uderzeń.

Do tego produktu polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez zlikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który efektywnie eliminuje zabrudzenia i bakterie przejrzyj aktualną ofertę>>

 • ✅ uniemożliwiają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.