Menu

Rękawice do treningu MMA, MMA-TECH - ARM-2014a -L

Cechy produktu
 • Producent DBX Bushido 
Opis
Rękawice treningowe do MMA ARM-2014a

Rękawice MMA ARM-214a to model zaprojektowany z myślą o treningu technologicznym oraz ćwiczeniach na przyrządach treningowych (worek treningowy, tarcze itp.). Wydłużony rzep, a także system wkładek usztywniających nadgarstek minimalizuje ryzyko kontuzji.w dodatku w rękawicach zastosowano wydłużonąosłonę na kostki palców chroniąc je przed obtarciami do których w głównej mierze dochodzi w trakcie treningu na przyrządach.

Ten model rękawic polecamy osobom, które potrzebują rękawic do treningu na przyrządach lub treningu technologicznego MMA, a także Krav Magi.

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic MMA?

Uniwersalne przeznaczenie

Rękawice MMA ARM-2014a dzięki swej przemyślanej konstrukcji nieprzeciętnie sprawdza się zarówno podczas treningu mieszanych sportów walki jak i podczas codziennego treningu na worku bokserskim.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym rękawice gwarantującym wyjątkowo wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie sparingów.

wspaniałe usztywnienie nadgarstka

W prezentowanych rękawicach zaimplementowano w strefie nadgarstka innowacyjny system wkładek usztywniających. Wkładki w połączeniu z długim rzepem zezwalającym na dwukrotne owiniecie nadgarstka zagwarantuje nieprzeciętne usztywnienie zapewniające ochronę podczas silnych uderzeń.

Wkładki produkowane są z pianki o zwierzonej gęstości dzięki czemu doskonale usztywniają przy jednoczesnym zachowaniu wygody i bezpieczeństwa dla trenującego, a także partnera treningowego.

Długość wkładek zagwarantuje adekwatne usztywnienie nadgarstkajednocześnie nie ogranicza swobody ruchu rąk w trakcie treningu parterowego.

Bezpieczeństwo

Rękawice wyekwipowano w dodatkową osłonę kciuka. Osłona ta wypełniona jest od środka miękką i miłą w dotyku gąbką gwarantującą właściwą amortyzację uderzeń. Zaimplementowana osłona zapobiega otarciom kciuka podczas treningu oraz zagwarantuje bezpieczeństwo w trakcie uderzeń wewnętrzną stroną pięści

Osłona palców została ponadto przedłużona w celu osłony zgięcia palców. Rozwiązanie to rozszerza bezpieczeństwo partnera podczas sparingów oraz zabezpiecza dłonie przed dokuczliwymi obtarciami.

w trakcie zaciśniętej pięści wszystkie obszary rąk są genialnie zabezpieczone przed ewentualnymi urazami

W ygoda i komfort treningu

Rękawice zostały anatomicznie wyprofilowane zapewniając właściwe zaciśniecie pięści.

Strefa uderzenia i obszar kciuka zostały wypełnione pianką o powiększonej gęstości, która zagwarantuje odpowiednią amortyzację uderzeń.

Wnętrze rękawicy zostało obszyte gładkim i błogim w dotyku materiałem gwarantując komfort nawet podczas niezwykle intensywnych treningów.

Właściwa wentylacja

W rękawicach zastosowano uzupełniającą strefę wentylacyjną. Strefa ta dzięki zaimplementowaniu materiału termo aktywnego zagwarantuje właściwą wentylację rąk w trakcie treningu.

solidność wykonania

Rękawice zostały wyprodukowane ze specjalnej odmiany materiału o rozszerzonej elastyczności. Materiał ten w odróżnieniu od zwykłej skóry plastikowej jest niepodatny na pęknięcia oraz zapewnia wysoki komfort używania porównywalny ze skórą naturalną.

Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa podczas treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010

ponadto każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy solidność i wygodę zastosowanych konstrukcji i tworzyw. Tylko te modele rękawic które gwarantują zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany poprzez Ciebie produkt jest nie tylko bezpieczny ale i wygodny podczas treningu.

właściwości techniczne rękawic MMA ARM-2014a:

 • Materiał: umocniona skóra plastikowa - sprężysta
 • Wypełnienie: trwała pianka lateksowa, wkładka żelowa
 • użycie: MMA, trening na przyrządach
 • Wentylacja ActivClima
 • Usztywnienie w strefie nadgarstka
 • Wydłużony rzep pozwalający na podwójne owiniecie nadgarstka

Do tego produktu polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez polikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów, a także DBX Cleaner, który sprawnie usuwa zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

 • ✅ zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.