Menu

Rękawice do treningu MMA oraz na przyrzady treningowe L

Cechy produktu
  • Producent DBX BUSHIDO 
Opis
Rękawice do treningu MMA Model: E1V8

Rękawice MMA E1V8 to model który nadzwyczajnie sprawdza się podczas codziennego treningu technologicznego mieszanych sztuk walki oraz Krav Magi.

W rękawicach zaimplementowano wydłużony rzep w celu stabilizacji nadgarstka, model ten nieprzeciętnie sprawdza się w dodatku podczas treningu na przyrządach (np. Worku treningowym, tarczach itp.)

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic MMA?Uniwersalne przeznaczenie
Rękawice z powodzeniem mogą być użytkowane jednocześnie w trakcie treningu mieszanych sportów walki jak i podczas treningu na przyrządach (worek treningowym tarcze, gruszki refleksowe itp). Dzięki otwartej wewnętrznej stronie rękawice pozwalają zachować zdolności chwytne.

solidność wykonania
Rękawice zostały wytworzone ze usztywnionej skóry syntetycznej o zwiększonej elastyczności dzięki temu nie pękają i nie obcierają rąk podczas treningu.


Rękawice dzięki odsłoniętej wewnętrznej stronie rewelacyjną wentylację, a także możliwości chwytne. Wewnętrzna strona rękawic została obszyta gładkim materiałem zapobiegającym powstawaniu obtarć podczas intensywnych treningów. Dodatkowa osłona kciuka zabezpiecza go przed obtarciami.

Wydłużony rzep
W rękawicach zaimplementowano obfity rzep gwarantujący właściwe usztywnienie nadgarstka obniżając ryzyko kontuzji.
Trwałe wypełnienie i właściwe wyprofilowanie
W celu zapewnienia maksymalnej ochrony w rękawicach zaimplementowano wtryskiwaną piankę o powiększonej gęstości. Zaimplementowane wypełnienie wspaniale amortyzuje uderzenia oraz nie zbija się ani nie odkształca z upływem czasu. Rękawice zostały anatomicznie wyprofilowane w celu ułatwienia komfortowego zaciskania rąk.
Bezpieczeństwo i komfort podczas treningu

Kwestia bezpieczeństwa podczas treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i produkowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010

na dodatek każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy wytrzymałość i wygodę zastosowanych konstrukcji i tworzyw. Tylko te modele rękawic które zapewniają zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność że wybrany poprzez Ciebie produkt jest nie tylko bezpieczny lecz i komfortowy podczas treningu.

tablica wymiarów

dane technologiczne rękawic MMA E1V8:
  • Materiał: wzmocniona skóra syntetyczna
  • Zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010
  • Przeznaczenie: MMA, Krav Maga, sparingi
  • Długi rzep ulepszający usztywnienie nadgarstka
  • anatomiczne wyprofilowanie

Do tego towaru polecamy:

Zadbaj o higienę swoich rękawic stosując DBX DRYER, który poprzez zlikwidujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który sprawnie likwiduje zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

  • ✅ zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
  • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
  • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
  • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.