Menu

Rękawice do treningu MMA oraz na worku treningowym - ARM-2023 XL

Cechy produktu
  • Producent DBX Bushido 
Opis

Rękawice do treningu MMA

Model: ARM-2023

Rękawice MMA E1V3 to model który genialnie sprawdza się w trakcie codziennego treningu technicznego mieszanych sztuk walki i Krav Magi.

Ten model rękawic doskonale sprawdza się również podczas treningu na przyrządach (np. Worku treningowym, tarczach itp.)

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic MMA?

Ten model rękawic sugerowany jest poprzez Artura "KORNIKA" Sowińskiego - mistrzowskiego zawodnika MMAUniwersalne przeznaczenie
Rękawice z powodzeniem mogą być użytkowane jednocześnie w trakcie treningu mieszanych sportów walki jak i w trakcie treningu na przyrządach (worek treningowym tarcze, gruszki refleksowe itp). Dzięki otwartej wewnętrznej stronie rękawice pozwalają zachować zdolności chwytne.

wytrzymałość wykonania
Rękawice zostały tworzone ze wzmocnionej skóry syntetycznej o rozszerzonej elastyczności dzięki temu nie pękają i nie obcierają dłoni w trakcie treningu.


Rękawice dzięki odsłoniętej wewnętrznej stronie nieprzeciętną wentylację, a także możliwości chwytne. Wewnętrzna strona rękawic została obszyta gładkim materiałem uniemożliwiającym powstawaniu obtarć w trakcie intensywnych treningów. Dodatkowa osłona kciuka zabezpiecza go przed obtarciami.
pokaźny rzep
W rękawicach zaimplementowano znaczny trwały rzep gwarantujący właściwe usztywnienie nadgarstka obniżając ryzyko kontuzji.
Trwałe wypełnienie i właściwe wyprofilowanie
W celu zapewnienia maksymalnej ochrony w rękawicach zaimplementowano wtryskiwaną piankę o zwiększonej gęstości. Zaimplementowane wypełnienie świetnie amortyzuje uderzenia i nie zbija się ani nie odkształca z upływem czasu. Rękawice zostały anatomicznie wyprofilowane w celu ułatwienia komfortowego zaciskania rąk.


Bezpieczeństwo i komfort w trakcie treningu

Kwestia bezpieczeństwa w trakcie treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i wytworzone zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010

dodatkowo każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy wytrzymałość i wygodę zastosowanych konstrukcji i tworzyw. Tylko te modele rękawic które gwarantują zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany przez Ciebie artykuł jest nie tylko bezpieczny ale i wygodny podczas treningu.tabela rozmiarów

dane techniczne rękawic MMA ARM-2023
  • Materiał: wzmocniona skóra syntetyczna
  • Zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN 13277-7:2010
  • Przeznaczenie: MMA, Krav Maga, sparingi
  • Anatomiczne wyprofilowanie

Do tego towaru polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który przez wyeliminujecie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który wydajnie eliminuje zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

  • ✅ uniemożliwiają powstawaniu pleśni i grzybów
  • ✅ uniemożliwiają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
  • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
  • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.