Menu

RĘKAWICE SPARINGOWE DO MMA, KRAV MAGA, - SKÓRA ARM-2009 - M

Cechy produktu
 • Producent DBX Bushido 
Opis

Rękawice sparingowe do MMA Model: ARM-2009

Rękawice MMA ARM-2009 łączą funkcjonalność konwencjonalnych "płaskich" rękawic MMA z bezpieczeństwem "grubych" rękawic sparingowych. Zaimplementowana konstrukcja zapewnia trwałość podczas treningu na przyrządach a pogrubiona strefa uderzenia nad wyraz prawidłową amortyzację w trakcie uderzeń. Powinieneś wybrać ten model jeśli potrzebujesz rękawic, które będziesz mógł używać jednocześnie podczas treningu na przyrządach jak i podczas ćwiczeń z partnerem oraz sparingów.

Dlaczego warto wybrać ten model rękawic MMA?

Uniwersalne przeznaczenie i wieloletnia trwałoś ć
Rękawice dzięki swojej konstrukcji i grubej warstwie pianki o powiększonej gęstości nadaje się do treningu MMA, Krav Magi, Boksu/ Kickboxingu.
Rękawice produkowano z naturalnej skóry bydlęcej zapewniającej wieloletnią wytrzymałość.
Wygoda i komfort w trakcie treningu
Odsłonięta wewnętrzna część rękawicy zapewnia możliwości chwytne oraz uniemożliwia poceniu się rąk podczas treningu. Dzięki zaimplementowaniu naturalnej skóry bydlęcej rękawice są trwałe i przyjemne w dotyku. Wnętrze rękawicy zostało obszyte gładkim materiałem który uniemożliwia obtarciom choćby w trakcie szczególnie intensywnych treningów.

Właściwe usztywnienie nadgarstka
W rękawicach zastosowano wydłużony rzep zezwalający na dwukrotne owinięcie nadgarstka - zagwarantuje to jego właściwe usztywnienie znacznie zmniejszając ryzyko kontuzji.

Żelowa ochrona kciuka
Jedną z w głównej mierze zdarzających się kontuzji w trakcie treningu są obtarcia oraz urazy kciuka. W celu zminimalizowania tego typu urazów w strefie ochrony kciuka zastosowano dodatkową warstwę żelu zapewniającego wyraźnie ulepszoną od tradycyjnych pianek amortyzację.

mistrzowskie wypełnienie
W rękawicach zaimplementowano wtryskiwaną piankę o zwiększonej gęstości, która w strefie uderzeniowej p ma aż 4 cm grubości. Dzięki takiej grubości rękawice są niezwykle bezpieczne i nadają się jednocześnie na sparingi jak i zawody.
zastosowane wypełnienie rewelacyjnie amortyzuje uderzenia oraz nie zbija się ani nie odkształca z upływem czasu.
Bezpieczeństwo i komfort w trakcie treningu

Kwestia bezpieczeństwa w trakcie treningu jest dla nas sprawą priorytetową dlatego rękawice zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002, a także PN-EN 13277-7:2010

dodatkowo każdy model rękawic przed wprowadzeniem do regularnej produkcji przechodzi intensywne testy w warunkach treningowych. Dzięki współpracy z czołowymi zawodnikami i trenerami sportów walki sprawdzamy odporność i wygodę zastosowanych konstrukcji i materiałów. Tylko te modele rękawic które gwarantują zgodność z normami bezpieczeństwa i pomyślnie przechodzą testy treningowe zostają wprowadzane do naszej oferty. Dzięki takiej dwuetapowej weryfikacji masz pewność iż wybrany poprzez Ciebie artykuł jest nie tylko bezpieczny lecz i komfortowy w trakcie treningu.

Ten produkt wchodzi w skład serii "WARRIOR". Możesz go zakupić taniej kupując co najmniej 2 produkty z tej serii. Więcej informacji >>

tablica wymiarów
parametry technologiczne rękawic MMA ARM-2009:
 • Materiał: skóra naturalna.
 • Zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa: PN-EN 13277-1:2002 i PN-EN 13277-7:2010.
 • Przeznaczenie: MMA, trening na przyrządach (worek treningowy, tarcze itp), sparingi, Krav Maga
 • Długi rzep pozwalający na 2 krotne owiniecie nadgarstka w celu jego usztywnienia.
 • Pogrubiona powłoka pianki w strefie uderzenia.
 • Ochrona kciuka powiększająca bezpieczeństwo podczas uderzeń.

Do tego produktu polecamy:

Zadbaj o higienę swych rękawic stosując DBX DRYER, który przez pousuwacie wilgoci blokuje powstawanie pleśni i grzybów i DBX Cleaner, który produktywnie eliminuje zabrudzenia i bakterie sprawdź aktualną ofertę>>

 • ✅ zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów
 • ✅ zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
 • ✅ usuwają zabrudzenia (pot, krew, złuszczony naskórek)
 • ✅ bezpieczne dla zdrowia


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.