Menu

Bosch MC812W620

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Moc 1100 W
  • Pojemność misy 3.9 l
  • Kolor biały 

Opis

Blender kielichowy:tak;Cięcie w kostkę:nie;Funkcja ważenia:nie;Gotowanie indukcyjne:nie;Gotowanie na parze:nie;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;barwa obudowy:biało-metaliczny;Krojenie na frytki:tak;Krojenie na plastry:tak;liczba stopni obrotów:0;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:nie;Mielenie mięsa:nie;miksowanie:tak;miksowanie:tak;Moc silnika:1100 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;pojemność kielicha:1,5 litra;pojemność misy roboczej:3,9 litra;Tryb pracy pulsacyjnej:tak;regulowanie obrotów:mechaniczna – płynna;Funkcja rozdrabniania - siekania:tak;Funkcja tarcia na wiórki:tak;Funkcja ubijania piany:tak;Funkcja wyciskania soku - sokowirówka:nie;Funkcja wyciskania soku z cytrusów:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak;Zagniatanie ciasta:nie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.