Menu

Bosch MUM5XW10

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

mieszanie planetarne 3D - mieszanie w nowych rozmiarach.Dalszy rozwój, niepowtarzalny planetarny system mieszania pozwala na ciągle silny ruch mieszania w trzech rozmiarach. W ten sposób wszystkie składniki są mieszane nad wyraz precyzyjnie i za każdym razem odpowiednio - wynik jest zawsze nadzwyczajny.

automatyczny zwijacz kabla do prędkiego przechowywania.przewód powinien być najlepiej niewidoczny. Krótkie pociągnięcie za kabel i samoczynnie znika w urządzeniu. Daje to więcej miejsca na inne przybory kuchenne.

Łatwy sposób na uzyskanie wspaniałych rezultatów dzięki zintegrowanemu zegarowi.Nikt nie zna twojej ulubionej receptury tak dobrze, jak ty wiesz, jak długo komponenty muszą być ugniatane, mieszane. Z timerem za każdym razem możesz posiadać oko na czas przetwarzania podczas przygotowywania innych rzeczy.

Zintegrowana waga dla pokaźniejszej wydajności i mniej czyszczenia.Po co używać wielu sprzętów, jeśli działa z jednym. Dzięki zintegrowanej wadze możesz ważyć składniki według przepisu bezpośrednio w misce albo w innych akcesoriach.

Jest to produktywne i oszczędza czas, ponieważ nie trzeba myć kolejnej miski. Ramię mieszające porusza się prosto po naciśnięciu przycisku.podmiana narzędzi do mieszania powinna być jak najłatwiejsza. EasyArmLift oferuje uzupełniającą wygodę dla twoich pomysłów na gotowanie i pieczenie.

Po naciśnięciu przycisku ramię mieszadła podciąga się, co jest nie tylko łatwe,jeszcze prędkie. Szeroka miska do stosownego przygotowania ciasta.adekwatną miskę rozpoznasz nie tylko po jej wielkości.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, wewnętrzny zarys miski i narzędzi jest skoordynowany. Wysokiej jakości, pokaźna miska ze stali rdzoodpornej o obszerności 3,9 l pasuje do śladowych ilości, a także do 2,7 kg ciasta i ciasta drożdżowego.

Łatwe czyszczenie dzięki akcesoriom, które można myć w zmywarce.Czyszczenie urządzenia po przygotowaniu zajmuje najczęściej więcej czasu, niż byś chciał. Dzisiaj możesz być szczęśliwy. Ponieważ akcesoria z zasady można myć w zmywarce i można je łatwo i komfortowo czyścić w zmywarce.

To oszczędza czas.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.